Jump to content
IGNORED

Slusalice


*edited by mod

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Sennheiser cx 150za 3,4 godine ovo mi je drugi par. nosim ih na trčanje, teretanu, vučem po džepovima... imaš 2g garancije. 3,000 rsd. znam da ih ima u comtradeu. veoma dobar zvuk i odlično neutrališe zvukove sa stranehttp://www.newegg.co...N82E16826106589

Ravanelli, uzeo bih ove sluške, samo ne znam hoće li raditi na mob-u (sony xperia)? Nemaju demo primerak za testiranje.
Link to comment

Pa brt ako imaju jack, mogu bilo koje, mada sam se razocarao u njih. Crklo mi je jos par dosta brzo. Sada ih tretiram kao potrosnu robu, pa sam uzeo neke pionirove ta 1,200 i to radi besprekorno

Link to comment

Ja već nekoliko godina koristim AKG K 271 MK2...odvojiv kabl,jedan običan drugi telefonski...tako da to odavno postoji (jedino ako se misli na bubice odvojive).Bubice Senh. MM 50...vrlooo zadovoljan i sa jednim i sa drugim

Link to comment

Da,obični su 3,5mm i onaj manji Nokijin,čini mi se 2,5mm,jedina razlika kod obe veličine je da li imaju mogućnost korišćenja ka HF pa prema tome 3 ili 4 kontakta.Dešavalo se i meni par puta da fon ne prepoznaje sl ali su one bile neke no name.

Link to comment

Meni nov telefon (lumia 640xl) ne prihvata headsetove drugih proizvodjaca. Nece da rade ni kao obicne slusalice. Na starom(nokia x6, uglavnom sa nje slusam muziku) su potpuno funkcionalni.

 

Malocas sam uspeo da unistim sluske u rekordnom roku. Neki Samsung headset koji je do jaja izgledao al bas razocaravajuce slusalice. Boja zvuka mi uopste nije odgovarala a ono noise cancelation cudo na samim slusalicama me je ubijalo u pojam. Uglavnom na drugoj voznji zavrsise upetljane oko pedale i pokidane  :isuse:

 

Nije neka steta jer sam ih jeftino uzeo a srecom mi se nije srgao dzek na fonu. Sad cu da testiram neki sony ericsson headset koji daleko obicnije izgleda al je definitvno bolji zvuk. Na prvi pogled cini mi se da je noise cancelation zlo manje odvratno nego na onim.

 

Ubedljivo najveci kvalitet headsetova je to sto mogu da menjam stanice na njima. Ranije mi se desavalo da  me mrzi da stanem pa onda odlsusam Shatanu Kvalacbe u totalnoj agoniji.

Edited by katamaran
Link to comment

Meni nov telefon (lumia 640xl) ne prihvata headsetove drugih proizvodjaca. Nece da rade ni kao obicne slusalice. Na starom(nokia x6, uglavnom sa nje slusam muziku) su potpuno funkcionalni.

 

 

Jesi li siguran da ti je telefon ispravan? Ja imam Lumiju 640 (običnu, ne XL) i rade slušalice od S3 Samsunga najnormalnije, čak rade i dugmad sa kabla. :)

Link to comment

Sasvim :) Bilo koje obicne slusalice rade. Ova dva headset-a uopste ne registruje.

 

edit: sad me bas istripova za ispravnost. Valjda je ok kad radi sa najobicnijim slusalicama. Ova dva headseta su bas matori pa mozda zbog toga odbija saradnju sa njima.

Edited by katamaran
Link to comment

Te slusalice koje koristis imaju i mikrofon?

 

Pretpostavljam da je pitanje glupo al eventualne bez mikrofona bi sigurno radile i kod mene :)

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...