Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

To ja nikome ne bih savetovao, ali dobro, stvar ukusa.
ne radi se o ukusu, već o tome da ti za svoje pare kolike god one bile, kupuješ najbolje što te pare mogu kupiti, tj. najbolji kvalitet koje te pare mogu kupiti. a pod kvalitetom dolazi i komfor, i cena po kilometru, i održavanje, i izgled, itede. saberi oduzmi izračunaj pa javi koji je to auto za te pare
Link to comment
very nice :)tvoj ili tek treba da bude?
:rolf:pa ti si veci komicar* od ovoga ispod tebe.bataljuj ti skole i arhitekturu, jengleska vapi za tvojim profilom.(jos od vremena dave alena)*disclaimer: no hard feelings :) Edited by voja i
Link to comment
Crveni ferrari? Ne zezaj Vojo, nisi jos u tim godinama :P
u pravu si. potpuno.za moje godine sasvim bi bio dovoljan jedan boxter. :Dmada, ako bolje razmislim, i tt bi posluzio.ma i s3.:lol:
Link to comment

Ja sam došao do zaključka da do 2.500 (moj limit) nema bolje kupovine od Forda Fieste 1996. pa i 1997. godište, i to sa savim solidnom količinom dodatne opreme.Dajte mišljenje, ili nekoga ko prodaje. :)

Link to comment

ewo ti brzi hint1) idi na mobile.de2) detaljna pretraga3) odrediš standard euro3, zatim max cena 2000?, zatim EZ 2000 ....iiii4) voila dobiješ ford fiestu 1.3 sa klimom za 1100?5) na bgd će izaći manje od 2500?

Link to comment
Kakav je Renault Megane 1.5 DCi, jel imao neko to cudo?
Nisam imao, al' sam vozio rent-a-car station wagon verziju. Odličan auto, naročito ako je u nekoj verziji sa dosta dodatne opreme. Inače, motor je odličan, troši sumanuto malo, a ide odlično. Ima i veoma dobar automatski menjač.
Link to comment

isti motor je i u laguni, gde se ponaša ODLIČNO, mogu da zamislim kako ide i kolicno troši u manjem i lakšem autunaravno, mislio sam na 1.9dci koji se takođe ugrađuje u megane

Edited by twisted
Link to comment

Jebiga, vec prodato. Mada, sumnjivo mi je to sve posto je u pitanju kao neki mafijoza koji radi s kolima. 5 300 sa registracijom na ime kupca, neke opasne sheme su u pitanju...Inace, mislio sam na ovaj: Renault-Megane-115.jpgPomenuti 1.9 dci ima motor od 120 konja a ovaj koji sam gledao 80, mada postoji i verzija sa 100.Uglavnom, posle nekoliko dana zujanja po internetu sam dosao do zakljucka da sve sto mi se zesce svidja kosta 7 ili vise hiljada ojra, a od toga nema 'leba ako ne dobijem na kladionici/lotou, ili ne odradim par meseci kao zigolo. Za 5 500 je otprilike najbolja kupovina neka Astra dizel 2000. ili eventualno 2001. godiste, sto i ne bi bilo lose, mada sam sve blizi odluci da kazem kevi da uzme neki krsh pa kad skupi(mo) pare da se uzme nesto ljudski dobro i relativno mlado. Znaci, nikad a mozda cak ni tad :D

Link to comment
Jebiga, vec prodato. Mada, sumnjivo mi je to sve posto je u pitanju kao neki mafijoza koji radi s kolima. 5 300 sa registracijom na ime kupca, neke opasne sheme su u pitanju...Inace, mislio sam na ovaj: Renault-Megane-115.jpgPomenuti 1.9 dci ima motor od 120 konja a ovaj koji sam gledao 80, mada postoji i verzija sa 100.Uglavnom, posle nekoliko dana zujanja po internetu sam dosao do zakljucka da sve sto mi se zesce svidja kosta 7 ili vise hiljada ojra, a od toga nema 'leba ako ne dobijem na kladionici/lotou, ili ne odradim par meseci kao zigolo. Za 5 500 je otprilike najbolja kupovina neka Astra dizel 2000. ili eventualno 2001. godiste, sto i ne bi bilo lose, mada sam sve blizi odluci da kazem kevi da uzme neki krsh pa kad skupi(mo) pare da se uzme nesto ljudski dobro i relativno mlado. Znaci, nikad a mozda cak ni tad :D
Zavisi koje je godište bio taj auto za 5.300. Recimo, u Italiji takav Megane 2004 godište samo benzinac možeš da nadješ već od 4.000 Eura (zavisi od stanja).
Link to comment

A koliko mu ga to dodje kad se prevede i sta sve jos treba uz to? Najjeftiniji 1.5 dci koji ja nadjoh je neki 2003. godiste, presao 135 hiljada, za 6 100 ojra, i to beli... Pod "stanje" pise: dobro. Inace su (od 2003. i mladji) od 6 500 pa navise.P.S. I ovaj je bio 2004. godiste, zato mi i jeste cudno za tih 5 300.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...