Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

oni su zasrali kada su potpisali vilkersona na duge staze.

onda je ricardson setan na pozicije koje mu ne odgovaraju jer je vilkerson mnogo manje fleksibilan (tipa stavljali su ga na OLB...), sto mu je sjebalo i statistike i kvalitet igre

 

zivi bili pa videli, ali moja procena je da ce kersi da namakne do 300yd ove sezone, a da ce seldon da pokida u sijetlu

Edited by Zverilla
Link to comment

Aj sad, nemoj biti na kraj srca, sa ovim QB komitetom Džetsa ni Megatron iz najboljih dana ne bi prebacio 600yd :D

A opet, lakše će biti u Sijetlu pokidati, pogotovo u odbrani, gdje ne znaš odakle ti sve ne prijeti opasnost, milina igrati, pola rostera traži udvajanje :)

 

Stvarno mislim da je Kearse je tu manje bitan (a kakvu konkurenciju ima može komotno da ispadne najbolji WR ove sezone u NYJ), pik druge runde je dobar pazar za soon-to-be-FA igrača, plus razlike u plati. Džetsima je odbrana manji problem (sad vidim da su recimo pokupili sa wirea Konija Ilija, BB-ovog rejecta koji je bio isto trejdovan iz Karoline)

Link to comment

velika dilema dosadasnjeg navijaca jetsa:

posto je gazda jets.a jedan od glavnih dojebnika trampa, imam utisak da navijam za obilic 98me

(s tom razlikom sto je obilic namestio prvenstvo da pobedi, a jetsi ga "namestaju" da budu ubedljivo prvi na sledecem draftu).

 

a posto me mrzi da gledam ko je jos sve dojebnik tranpa u nfl.u, podrzavacu tim koji potpise kapernika. ako se to ikada desi :)

 

btw. jetsi su menjali seldona ricardsona za jermaine kearse.a  :0.6:

to je dobar potez Jetsa

sezona je zasrana svakako. Richardson bi otisao sledece godine svakako. ovako su dobili pik druge runde i upotrebljlivog WR(neko mora da istrci na teren :D). da, dali su odlicnog igraca, ali ionako im nista ne bi sluzio... kada bi uspeli i Wilkersona negde da uvale(mada treba da se nadje neko da jede 20M po sezoni) za dobar pick, eto veselja, i za 7-8 godina, sa dobrim draftovima, bice to potencijalni 8-8 tim :D

Link to comment

Eh docekao i Freak svojih 5 minuta, a ponasa se kao da Tampa nije omasila PO poslednjih barem 5 godina. Ili da im je zacementiran ove godine. Otkricu vam da je on jednom placao rostilj zbog opklade na broj pobeda Jetsa...  :D

Link to comment

Mo Wilkerson se ne uvaljuje jer je on elitni igrač i ovo što vi pričate je neozbiljno.

2nd round za Richardsona je dobar posao i iskreno, ja sam se plašio da ćemo ga dati i za dosta manje. On je bio godinu dana na trade blocku i niko nije dao 1st round. Što je i logično. U istoriji lige je samo nekoliko defanzivaca trejdovano za 1st round pick...Abraham, Seymour, Allen i Revis. To su 4 buduća hall of famera, a Sheldon je tehnički gledano backup tackle u 5-11 timu sa 1.5 sackom u sezoni.

 

Freakova analiza Bucsa je dobra. Jedino što je zaboravio da kaže da je Fitzpatrick savršen backup za Winstona jer su njih dvojica komplementarni igrači: zajedno imaju perfect 50 na wonderlicu  :fantom:

Link to comment

Mo Wilkerson se ne uvaljuje jer je on elitni igrač i ovo što vi pričate je neozbiljno.

2nd round za Richardsona je dobar posao i iskreno, ja sam se plašio da ćemo ga dati i za dosta manje. On je bio godinu dana na trade blocku i niko nije dao 1st round. Što je i logično. U istoriji lige je samo nekoliko defanzivaca trejdovano za 1st round pick...Abraham, Seymour, Allen i Revis. To su 4 buduća hall of famera, a Sheldon je tehnički gledano backup tackle u 5-11 timu sa 1.5 sackom u sezoni.

 

Freakova analiza Bucsa je dobra. Jedino što je zaboravio da kaže da je Fitzpatrick savršen backup za Winstona jer su njih dvojica komplementarni igrači: zajedno imaju perfect 50 na wonderlicu  :fantom:

cekaj jebote, vama je startovao Geno Smith, i ti nekoga onda prozivas za wonderlic? fo' real? :D inace, Winston je na wonderlicu skorovo bolje od Mudovista. dobro, od Mudovista je i Young skorovo bolje

Link to comment

Eh docekao i Freak svojih 5 minuta, a ponasa se kao da Tampa nije omasila PO poslednjih barem 5 godina. Ili da im je zacementiran ove godine. Otkricu vam da je on jednom placao rostilj zbog opklade na broj pobeda Jetsa...  :D

sta barem 5? 10 :( od 2007...

Link to comment

Miami-Tampa se sigurno nece igrati u nedelju u Miamiju zbog uragana, sada i zvanicno saopsteno.

 

Postoje tri moguce solucije:

 

1- da se igra cetvrtak vece. to bi svima odgovaralo, sem NFL-u, jer onda nece sav spotlight biti samo i iskljucivo na Bradyju, a to ne sme Goodell da dozvoli. znaci ovo 99% otpada.

2- da se igra na neutralnom terenu u subotu(Atlanta ili NO zvuce kao logicne solucije). nesto za sta ja navijam, ali NFL ne zeli da "oduzme" home game Miamiju.

3- najgora solucija, NFL je skoro pa ready da je proglasi, ali i Tampa i Miami ne zele to. a to je, posto oba tima imaju bye week 11, da se tekma pomeri za tada. znaci oba tima bi izgubila bye week, usput bi Tampa dobila tri gostovanja u nizu, @Miami, @Atlanta, @Green Bay. ako bi mogli jos nekako da  nam pomere onda @Atl za MNF a @GB za TNF, to bi bilo jos bolje! mislim stvarno, ako nam oduzmu bye week i nameste tri gostovanja za redom u drugoj polovini sezone, neka se bas gone u tri picke materine

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...