Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Kupis kais pa nemas sta da stavis u njega :)

 

Mozda bi ti ovo pravilo posao?

http://www.kupujemprodajem.com/BOBLBEE-MD-Pocket-Zuti-23829977-oglas.htm?filter_id=25122356

 

Probaj i kod brace kineza u bloku 70 al oni prodaju samo tezak krs.

 

Sto sam ja uzeo torbicu ispred Bajlonija za 50 kinti  :wub:

 

Minijaturna kozna i taman u nju stanu kinta i dokumenta a sa strane ima i odeljak za mobilni. Pozadi ima ono za kacenje na bajk.

 

best 50 dinars i ever spent

Edited by katamaran
Link to comment

ima samsonajtovih u stilosu. videla sam i u carpisi.

E to sam video u nekoj prodavnici gde svi koferi i torbe, posebna gondola, posebna firma koja to pravi, imaju i futrole za dokumenta i pare na razne fore imali čak i one što idu ispod ruke ko futrola za štoljpi..Crne su boje...
Link to comment

Nesto sam malo pogledao na Stilos sajtu. Samsonajt je oko 2900. Na Amazonu se krecu do 20ak dolara. Kad bi moglo jeftinije, lepo bi bilo

 

Veljo, leba ti, aj prevedi ovo :D

Gde si video - Stilos, Carpisa, nesto trece? Za koliko novaca?

Link to comment

Ma de se sećam...Mislim da je radnja bila neka u knezu, koja ide duboko mislim čak da izlazi i na čika ljubinu, i viđao sam u onoj knjižari sa stranim časopisima na stud trgu ali ona je mislim zatvorena. Mislin da realno toga ima u radnjama za putnike, turiste...

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
  • 2 weeks later...

Za manibelt cu se ogrebati za rodjus, izgleda. Samsonajt it iz, den.

 

Idemo dalje...

 

Sah - normalna velicina (dakle, ne ono na cemu grandad pokusava da igra mice u Muckama), da nije drveni vec crno beli/srebrni/staklasti... I da kosta ~3.000 dinara

 

Kinezi? Nesto drugo? Nemam pojma koliko sah moze da kosta...

 

Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ištem preporuku za optičarsku radnju. Dobra ponuda okvira, ozbiljni ljudi i kvalitetan pregled, jer imam specifične probleme, astigmatizam itd. Fensi stop.

Link to comment

Ištem preporuku za optičarsku radnju. Dobra ponuda okvira, ozbiljni ljudi i kvalitetan pregled, jer imam specifične probleme, astigmatizam itd. Fensi stop.

E da se nadovežem, jer to idete prvo kod državnog, odradite pregled pa sa rezultatima kod optičara, ili sve završavate privatno?
Link to comment

E da se nadovežem, jer to idete prvo kod državnog, odradite pregled pa sa rezultatima kod optičara, ili sve završavate privatno?

sve na licu mesta, uglavnom je besplatan pregled uz kupovinu.

Hvala Tale

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...