Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

šta je ovo, ko su ovi ljudi?link
Jao majko mila....Imam utisak da je sve "namešteno"...Taj Vlajković je jedna slina koja obitava u ćumezu RTS-a koji se zove satelitska redakcija i šeta po svetu i mažnjava pare gasterima za slikanje....I sda kada sva ta priče "ode u vetar" ova ekipa će dobiti "sertifikat" da ne krade :isuse: ....
Link to comment

gej lobi je ustao!danasnji Blic:Trosatno buđenje Jovan Ćirilov | 19. 05. 2010. - 00:02h | Komentara: 0 Godinama se već budim u pet do šest da bih čuo prve vesti na Radio Beogradu, Prvi program. Ovih dana desio se pravi fudbalski transfer. Po dnevnim novinama i nedeljnicima preko cele strane pojavile su se face novih voditelja jutarnjeg programa Gorice Nešović i Dragana Ilića, koji su na vrhuncu svoje popularnosti prešli sa Radija B92 na „državnu“ radio-stanicu, umiljato zvanu javni servis.Slutio sam da nešto neće biti dobro za mene i moje navike. Odjednom su vesti, sveže kao jutarnji hleb, pomerene pola sata unazad. Sad moram i svoj biološki sat da pomerim unazad, što mi još nije uspelo. Dosadašnji višedecenijski kratki minuti posvećeni temi „Dogodilo se na današnji dan“ ili su sasvim nestali ili su možda pomereni negde gde im još nisam ušao u trag. Tih nekoliko minuta ne bi ništa oduzelo nerazmrsivoj pletenici dijaloga Gorice i Dragana, klasičnom primeru našeg opšteg praznoslovlja, koje sigurno teško pada i samom dvojcu ovih pristojno obaveštenih i još relativno mladih ljudi, koji puna tri sata moraju da brbljaju ispod svog intelektualnog nivoa, u slučaju Dragana Ilića osvedočenog u nedeljniku „Vreme“ u rubrici „TV manijak“. Jadan još mora da nas budi u cik zore, a onda valjda zadužuje svoju porodicu, sa dva sina na čelu, da ga drže budnog dok, bar do ponoći, gleda često još veće gluposti nego njegov jutarnji proizvod. U „TV manijaku“ tata, boga mi, vrlo bespoštedno, a i duhovito, osporava neke emisije koje nisu ni vredne emitovanja. Jedini mi je dobitak to što ima daleko manje one lažne novokomponovane muzike za novokomponovane građane. Bojim se da sam postao konzervativan onoliko koliko i oni dugogodišnji čitaoci „Politike“ koji su se pobunili protiv radikalno novog, a po meni izrazito savremenog preloma. To što ne mogu sa zadovoljstvom da slušam kako me bude čak ni time što mi idu na živce, neka je Draganu i Gorici za utehu da tri sata ne bih mogao da slušam ni duhovitosti jednog Duška Radovića (u koga se oni s razlogom kunu) ili Matiju Bećkovića, dvojicu najduhovitijih sugrađana koje sam znao i znam. Na takvo gunđanje oni koji misle drugačije kažu: „Izvuci ruke iz posteljine i ugasi radio!“ Neću ih poslušati. Ujutru više neću ni paliti radio. (Drugi su još gori.) Makar se ne probudio.

Link to comment

Kakav debil ovaj A.S. kretenčino samozaljubljena mrš tamo....Kladim se da stane ipred ogledala i drka na sebe i svoju frizuru...Ma šta kladim se, znam da to radi govedo!!!!

Link to comment

Udario malo da gledam ove PTC emisije, preko njiovog podcasta. Pa nije to baš tako jako strašno.. :unsure:

Edited by Buck Naked
Link to comment
Udario malo da gledam ove PTC emisije, preko njiovog podcasta. Pa nije to baš tako jako strašno.. :unsure:
koje emisije?
Link to comment

Pa pre svega ovu Antonele Rihe, uprkos tome što kretenima pridaje ljudskog lica pa deluje relativizatorski, okej mi je to urađeno. Gledao sam i ovaj "Oko magazin", zbog priloga o Istri i novosadskom panku. Gledao i ovu Olivere Kovačević o pedofiliji. Šta ja znam, nije mi bilo dosadno. Sve je to objektivno jadno, ali u komparaciji sa nečim drugim domaćim mi je podnošljivo. Zato ga i nazvao ne toliko lošim. Šta ja znam, bolje mi je od Sranja nacije, ili barem u rangu. Ne hvalim ja taj RTS uopšte, više je poenta u tome da sam mislio da je puno gore. A sad, od kada ima na netu, možda i pobliže nešto ispratim, eto to hteo reći.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Pa pre svega ovu Antonele Rihe, uprkos tome što kretenima pridaje ljudskog lica pa deluje relativizatorski, okej mi je to urađeno.
sta ti je ok uradjeno, spica i spec.efekti? pogledaj emisiju o ratku mladicu.
Link to comment
sta ti je ok uradjeno, spica i spec.efekti? pogledaj emisiju o ratku mladicu.
Nisam znao da ima. Gledao sam Čedu i Palmu i Tomu Nikolića i Kusturicu do pola. Ne mogu to da opišem, ne bih ja to stavio ni u oskudni top 10, da me ne shvaćate pogrešno. Moj glavni utisak je da sam mislio da će biti jadnije. Imao sam preniska očekivanja, a ono ispalo za nijansu kvalitetnije, i otuda deluje kao da hvalim. Jednostavno, nisam bio svestan da na RTS nije sve "Žikina šarenica", u tome je stvar. Živeo u izolaciji. Ne pričam o potencijalno malicioznom sadržaju, to sam očekivao, i to je ispunjeno (u slučaju Tome "voli da zapeva i dobar je čovek" Nikolića i Kusturice posebno).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...