Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

A ti ultrazvucni rasterivaci, valja li to? Jel koristio neko?Nesto mi je sumnjiva efikasnost toga, jos kad sam video da ih i po TV shopovima reklamiraju...

Edited by mr@ki
Link to comment
  • 1 month later...
vidim da je topik specijalizovan za komarce
ja isto, te cu prvo da vas omeksam s-a onda i priupitam: kako se borite protiv posasti te? -meni poso odradi frontline, koji ih sredi na mesec ipo al pod ekstremnim uslovima [svakodnevni izlazak napolje] a.k.a verujem da ima duzi rad, npr. kad manje izlaze.. kupim za pse posto je koncentrisaniji, i miran sam za oba macora- el ima nesto "jace" ?
Link to comment
Sada sam video reklamu za Raid (na bazi peska, šta god to bilo), pa se setih da stvarno treba da kupim neki anti-komančeros. šta vi koristite, preporuke, antipreporuke, autan, raid, ovo-ono ...
Raid.I naravno opšte poznati lek za sve boljke alkohol (za one kojima lekar nije zabranio <_<) ... Nema tog komarca koga alkohol u vašem znoju neće oterati... Pogotovu ako pijete žestoko...A ako se neki i prevari, garant pada mrtav odmah posle uboda, koga nećete ni osetiti jer ste pod anestezijom a i dezinfekcija uboda je automatski zagarantovana...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
+ molim neki sovjet glede strshljenova, al da nije u modu indijana dzonsa, supermena i ostalih narodnih heroja, sa visenjem sa krova :P
Postoji crveni i plavi "Raid" sprej. Plavi je za leteće i njime tamanim stršljenove. Oko vikendice ima šumu i voćnjak. Negde, međ tim drvećem, je leglo. Ne možeš ga naći pa nema preventive koju sugeriše Idiotek. So, pošto se skupljaju oko svetla, popalim spoljne zidne lampe, ne izađem go, i potamanim gamad. "Raid" ima produženo dejstvo tako da ostaje na zidu i gamad naknadno strada. Skupljam metlom i đubrovnikom. Crveni "raid" je ispao vrlo efikasan protiv mrava.
Link to comment

u vidim svi ste neki eksperti za unistvavanje insekata a kad bi nekoga od vas napala konjska muva onda sta bi bilo...rmbus eto to bi bilo posto konjsku muvu ne moz da vidis, ne moz da vidis cak i da probas

Link to comment

ja protiv komaraca proletos pazario neku ultrazvucnu dzidzabidzu koja ih rasteruje.... i stvarno, nema komaraca...ova moja se ubada u struju a postoji i neka sa baterijama pa moze da se nosi u dzepu...pazario u nekoj apoteci valjda... 500din...

Link to comment
  • 10 months later...
ja protiv komaraca proletos pazario neku ultrazvucnu dzidzabidzu koja ih rasteruje.... i stvarno, nema komaraca...ova moja se ubada u struju a postoji i neka sa baterijama pa moze da se nosi u dzepu...pazario u nekoj apoteci valjda... 500din...
Kako se zove? Ja više ne mogu. Budim se bar dva puta noću, ovo više nije svrab već bol. Živim na 300 m od Dunava, imam mreže, tablete... ništa ne pomaže, ta ultrazvučna sranja nisam isprobao.
Link to comment

opremljena za borbu protiv pošasti jerbo me nako belomunjastu 1 jedincati komarac u sobi nacilja u momentu.za noć: kombinovano, ultrazvučna neka skalamerije (kupili pre 2-3 godine, zaboravila gde) i raidova bočica sa tečnošću, na utičnicu. čujem ih katkad gde zuje ali van dometa.za napolju, autan u stiku (mrzim sprej).

Link to comment
Ja više ne mogu. Budim se bar dva puta noću, ovo više nije svrab već bol. Živim na 300 m od Dunava, imam mreže, tablete... ništa ne pomaže, ta ultrazvučna sranja nisam isprobao.
Prva pomoc kad vec ode mas' u propas' i kad nemate nesto specijalizovano za ujed komaraca - namazati pokvasen sapun. (Ne znam da li i tecni sapun radi pos'o, pretpostavljam da radi.)Za setnju po prirodi - one mackalice tipa vlazne maramice natopljene repelentom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...