Jump to content
IGNORED

Konjički klubovi


Elmer

Recommended Posts

Ja obožavam konje!Uzeti 500g konjskog bifteka (još bolje ako se na ždrebetinu naleti), naseckati na sitnije komade i munutu u upku od mulja, soja sosa, vustera i crnog vina začinjenu biberom i blukom. Ostaviti da prenoći u frižideru. Sutra tiganjisati. Jebe kevinu kevu.

Link to comment

Elem, ima li klubova u vašem gradu, ocena, kapaciteti, oprema, instruktori... je li se neko našao licem u lice sa pomalo izduženom facom toplog pogleda, ili pak postao horse whisperer :)

Link to comment

ovde u borcaji uglavnom cigani jedini gaje konje i onda ih valjaju klanicama verovatno.ocena- trojka. mada je kobaja stvarno odlicnakapaciteti- shtalski sa tri zvezdiceoprema- full. kopita, amovi, sveinstruktori- Djoka cigannisam se nasao oci u oci sa konjem ali jesam sa kravom i saptao sam joj na uvo- Belka, jebace te Fahrudin (seoski bik jebac)

Link to comment

Predugo nisam bio u Potkovici a sestra koja pravi odlican tartar biftek iz domace radinosti je u Egiptu do proleca.Sto se tice gledanja u oci ne bi imao nikakvih problema da jasem konja kog bi posle pojeo.

Link to comment
ovde u borcaji uglavnom cigani jedini gaje konje i onda ih valjaju klanicama verovatno.ocena- trojka. mada je kobaja stvarno odlicnakapaciteti- shtalski sa tri zvezdiceoprema- full. kopita, amovi, sveinstruktori- Djoka cigannisam se nasao oci u oci sa konjem ali jesam sa kravom i saptao sam joj na uvo- Belka, jebace te Fahrudin (seoski bik jebac)
:lol::Hail:
Link to comment
Predugo nisam bio u Potkovici a sestra koja pravi odlican tartar biftek iz domace radinosti je u Egiptu do proleca.Sto se tice gledanja u oci ne bi imao nikakvih problema da jasem konja kog bi posle pojeo.
peske ces se ti smucati po vecnim lovistima <_<
Link to comment

ja volim konje. da ih gledam i petujem po vratu, ne jedem. volim i da im dam parce jabuke ili kocku secera. i ruku da je njuskaju. a najvise bih volela da vidim divlje konje, mustange, u zivo.

Link to comment

welc'm rajka :) pa ne mogu da verujem da u gradu nemate konjički klub, koristi li policija za vežbu, kao ovde kod nas u cg... ima li privatnih... to su zaista predivna bića

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...