Jump to content
IGNORED

Konjički klubovi


Elmer

Recommended Posts

Ja obožavam konje!Uzeti 500g konjskog bifteka (još bolje ako se na ždrebetinu naleti), naseckati na sitnije komade i munutu u upku od mulja, soja sosa, vustera i crnog vina začinjenu biberom i blukom. Ostaviti da prenoći u frižideru. Sutra tiganjisati. Jebe kevinu kevu.

Link to comment

Elem, ima li klubova u vašem gradu, ocena, kapaciteti, oprema, instruktori... je li se neko našao licem u lice sa pomalo izduženom facom toplog pogleda, ili pak postao horse whisperer :)

Link to comment

ovde u borcaji uglavnom cigani jedini gaje konje i onda ih valjaju klanicama verovatno.ocena- trojka. mada je kobaja stvarno odlicnakapaciteti- shtalski sa tri zvezdiceoprema- full. kopita, amovi, sveinstruktori- Djoka cigannisam se nasao oci u oci sa konjem ali jesam sa kravom i saptao sam joj na uvo- Belka, jebace te Fahrudin (seoski bik jebac)

Link to comment

Predugo nisam bio u Potkovici a sestra koja pravi odlican tartar biftek iz domace radinosti je u Egiptu do proleca.Sto se tice gledanja u oci ne bi imao nikakvih problema da jasem konja kog bi posle pojeo.

Link to comment
ovde u borcaji uglavnom cigani jedini gaje konje i onda ih valjaju klanicama verovatno.ocena- trojka. mada je kobaja stvarno odlicnakapaciteti- shtalski sa tri zvezdiceoprema- full. kopita, amovi, sveinstruktori- Djoka cigannisam se nasao oci u oci sa konjem ali jesam sa kravom i saptao sam joj na uvo- Belka, jebace te Fahrudin (seoski bik jebac)
:lol::Hail:
Link to comment
Predugo nisam bio u Potkovici a sestra koja pravi odlican tartar biftek iz domace radinosti je u Egiptu do proleca.Sto se tice gledanja u oci ne bi imao nikakvih problema da jasem konja kog bi posle pojeo.
peske ces se ti smucati po vecnim lovistima <_<
Link to comment

ja volim konje. da ih gledam i petujem po vratu, ne jedem. volim i da im dam parce jabuke ili kocku secera. i ruku da je njuskaju. a najvise bih volela da vidim divlje konje, mustange, u zivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...