Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

imam kolekciju neupotrebljenih kućnih sprava, a i onih koje slabo koristim, koje su lepo zapakovane i ćušnute u bunker. sve to čeka neko bolje vreme kada će mi se vratiti volja za kuvanjem ili povećati familija pa će mi sprave biti od koristi.pre 6 godina sam kupila rernu sa termičkom sajlom za pečenje - sajla nije isprobana.pre 17 godina sam kupila džinovsku pipetu za polivanje pečenja, eno je glanc nova.pečenje pravim par puta godišnje. za to mi se ne isplati ni da tražim uputstvo za montiranje sajle.sprava za pravljenje spreja od ulja za dijetalne salate, nova novcijata. sunem iz flaše pa kolko bude.fritezu ću svečano pustiti u pogon kada se nakanim da pravim tulumbe.plastičnu centrifugu za ljuštenje krompirića nisam koristila 5 godina, jer smo se u kući dogovorili da ne jedemo pržene krompiriće.silikonska podloga za mešenje testa nova.kad uđem u radnju sa kuhinjskim protrebštinama, kao da mi šejtan sedne na rame i šapuće ka kojoj polici da se uputim i da kupim budalaštinu koju još nemam u kolekciji.tek kad izađem iz radnje shvatim šta sam uradila. da sam praktična, kao što nisam, imala bih da poklanjam za svadbe, mladence, rođendane i naselja dok sam živa.

Link to comment
kad uđem u radnju sa kuhinjskim protrebštinama, kao da mi šejtan sedne na rame i šapuće ka kojoj polici da se uputim i da kupim budalaštinu koju još nemam u kolekciji.
Ja u Merkatoru merkam nožiće za ljuštenje što imaju kič dršku- paradajščiće i onu četkicu za ribanje, što je drška u obliku prepolovljenog krompira.
Link to comment
sprava za pravljenje spreja od ulja za dijetalne salate, nova novcijata. sunem iz flaše pa kolko bude.
uu ovo bih ja volela da imam...mozes je koristiti i za raznorazna podmazivanja plehova and co. i za fina podmazivanja svega i svacega
Link to comment
ja to već kupio :)Tih raznoraznih noževa za ljuštenje imam jedno 20 komada, a koristim samo jedan :isuse: .
... true. Jebesh kuvara koji nema svoj noz za svasta. Pade mi na pamet da slikam i postavim svoj noz, al' me mrzi.
Link to comment
... true. Jebesh kuvara koji nema svoj noz za svasta. Pade mi na pamet da slikam i postavim svoj noz, al' me mrzi.
a meni pade na pamet da umesto omiljene nožekanje uslikam prste
Link to comment
kad uđem u radnju sa kuhinjskim protrebštinama, kao da mi šejtan sedne na rame i šapuće ka kojoj polici da se uputim i da kupim budalaštinu koju još nemam u kolekciji.tek kad izađem iz radnje shvatim šta sam uradila.
Ovo, ko da samu sebe citiram :) Nedavno su mi rekli da na ulaznim vratima radnji gdje se prodaju ovakve ovisničke sprave, hobby trgovine i sl. radnje, treba stajati moja slika sa napomenom: Zabranjen ulaz! :isuse::isuse::isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

sad si me podsetila da imam neupotrebljene limene modle za šape - one fantastične starinske kolače. moraću makar recept da nabavim do još ima nekog među živima ko zna šta je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...