Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Ja sam juce video jedan KDP oglas (flomaster na belom papiru) u podzemnom prolazu kod Zelenog venca, tamo gde su oni fest fudovi, cini mi se. Nisam obracao paznju na detalje ali se odnosi na prodaju cuskopeka. Ako prodjem Zelenjakom danas popodne slikacu oglas.
video sam taj oglas juce na kalencu, ali mi se cini da je to malo pricey - 4000 din za veci (3 paprike ili 1 patlidzan), 3000 din za manji (1 paprika)....
Link to comment
sta 1 paprika? kad ce se tim tempom ispeci ikakva kolicina?
pa verovatno sednesh, pushtish tursku seriju subotom, kad ide 78 epizoda u nizu, i uturash paprike polako. i eto, nije frka :D
Link to comment

a čemu to služi? (ako uopšte radi)i jel to srpska reč il neka druga?i ako je sprska je ćuškopek il ćuskopek il cuškopek il kako?i ako je sprska a pek je za pečenje nečega, šta je cusko/ćuško/whatever?

Link to comment

izum bratske socijalisticke bugarske. radi na struju, ima poklopac sa rucicom koja se okrece, pa se paprike peku ravnomerno. dva dzaka ispeko s tim za manje od sat vremena (pre 5-6 godina, u sklopu priprema za zivot u tudjini u kojoj nema praaaavog ajvara :) )

Link to comment

moja keva (81 god.) ima taj ćuškopek za 1 papriku. kupila ga je na buvljaku. kaže da je suviše stara i spora za taj sa tri paprike odjednom. dok peče paprike čita knjigu. dok pročita stranu, paprika ispečena. kaže da joj je jedina briga da nađe odgovarajući format stranice i veličinu slova, da paprika ne izgori ili ne ostane nedopečena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...