Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Ajde malo da se pokrene rasprava o taktici za narednu fpl sezonu,koje je Vase misljenje,da lo treba uzimati jeftine odbrambene igrace,a skupe napadace,sta raditi sa sredinom trena,da li ste zapazili nekog jeftinog a dobrog igraca...

Link to comment

Ajde malo da se pokrene rasprava o taktici za narednu fpl sezonu,koje je Vase misljenje,da lo treba uzimati jeftine odbrambene igrace,a skupe napadace,sta raditi sa sredinom trena,da li ste zapazili nekog jeftinog a dobrog igraca...

 

Pa da mi svi pokradete moj savrseno slozeni tim? Ne bih rekao! 

 

Trenutno je na autocompleteu, ali javlja mi se da su potrebne samo 1-2 promene da bi dosegao pun potencijal -_-

Link to comment

Moje neko licno zapazanje ovako na prvu,posto ce mi biti ovo 5 sezona ucesca u fantaziranju,na početku ne treba mnogo forisrati nove igrace,jednog najvise dvojicu.Odbrana Celzija kida na pocetku zadnjih par sezona,treba da se prostudira i raspored na pocetku sezone,zna se da po tradiciji ekipe Tonija Pjulisa primaju malo golova.Ima dosta dobrih i zanimljivih napadaca treba naci pravu trojicu Aguero od 13€ e preskup po meni,ako Benteke od u Liverpul mozda bude interesantan ali mozda ne i za pocetak sezone,Runi kao usamljeni jahac u napadu Mancestera U. je vrlo zanimljiv.Treba naći nekog novog Harija Kejna,sto se sredine tice tu Ramzi dosta opasan po gol a nije skup mnogo,ocekujem dosta i od Koutinja to je neki moj instikt...Toliki od mene za sad ovako iz glave...

Edited by milan037
Link to comment

čekajte da se Prslin vrati iz nepravedne banovine

 

Pa sta je sad?

Treba pod hitno uvesti ban za deo foruma na kom je prekrsaj ucinjen-sad zbog njegovog trabunjanja na severu foruma treba da ispasta posteno fantasy ppppucanstvno?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...