Jump to content
IGNORED

YFFootball 2014


Recommended Posts

razbio sam pokvarenog navijaca Caroline sa lepih 40 poena  :fantom:  od toga mu je Cam nabio 41 poen, pa neka on navija i dalje za njih :P

 

i konacno cu da uzmem tu titulu! ima jos i finale, jeste, ali tu igram sa makedonce devojce, a on se vec podmazuje! 

Link to comment
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    39

  • Apollo Creed

    35

  • zoki

    23

  • freakns

    21

nikada ja necu osvojiti ovu ligu, ali nikada... ponovo poraz u finalu, ovaj put u cripple fight-u

 

nakon tekmi u 7, imao sam ovo "u rukama". 10 poena prednosti, Seattle D, Beni Watson i Julius Thomas protiv Eli Manning i Todd Gurleyja. however, Watson, Thomas i Seattle D su kombinovano imali 2 poena :isuse: Gurley nabacio 16, i Mandingo pobedio 66-61... ali zamalo!

tek onda je usledio triler. onaj invalid od njegovog QB je otovrio tekmu sa 2sacka i 3INT. u trecoj cetvrtini je imao -7 poena :lol: uspeo je 66-61 da pretvori u 59-61, ali jbg, od tolikih sranja sto je napravio, Minnesota je vec vodila 32-3 i usla u "boli nas kurac" mode, pa je invalid bacio TD od 70+ jardi, i avaj, vratio rezultat...

 

jbt, uspeo sam po prvi put u zivotu i od mandinga izgubiti... jednostavno, ostavu ovde vecito drugi :(

 

eh, i cestitke mandingu. kako su moji odigrali finale, nisam ni zasluzio pobedu.  

Link to comment

nikada ja necu osvojiti ovu ligu, ali nikada... ponovo poraz u finalu, ovaj put u cripple fight-u

 

nakon tekmi u 7, imao sam ovo "u rukama". 10 poena prednosti, Seattle D, Beni Watson i Julius Thomas protiv Eli Manning i Todd Gurleyja. however, Watson, Thomas i Seattle D su kombinovano imali 2 poena :isuse: Gurley nabacio 16, i Mandingo pobedio 66-61... ali zamalo!

tek onda je usledio triler. onaj invalid od njegovog QB je otovrio tekmu sa 2sacka i 3INT. u trecoj cetvrtini je imao -7 poena :lol: uspeo je 66-61 da pretvori u 59-61, ali jbg, od tolikih sranja sto je napravio, Minnesota je vec vodila 32-3 i usla u "boli nas kurac" mode, pa je invalid bacio TD od 70+ jardi, i avaj, vratio rezultat...

 

jbt, uspeo sam po prvi put u zivotu i od mandinga izgubiti... jednostavno, ostavu ovde vecito drugi :(

 

eh, i cestitke mandingu. kako su moji odigrali finale, nisam ni zasluzio pobedu.  

 

:cry: 

Link to comment

Cestitke Mandingu, a ja sam u istom fazonu kao Freak, malo mi fali tu i tamo, prosle godine izgubio u finalu, ove godine 4, mislim da sam od kad igram ovu ligu skoro svake godine bio u playoffu ali nikad je nisam osvojio.

 

Moj FF bilans ove godine - 1 X sampion, 1 X vicesampion, 2 X 4. mesto.  Ono sto me cini srecnim je da je liga koju sam pobedio liga koju igram najduze (od 2005), ovo mi je 3. titula u njoj, ostale ucesnike cu moci da zezam u RL,  ni a premija za prvaka nije losa - $500  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...