Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juče me Loris zeznuo u 90-om, danas Iličić u 45-om ruši X na poluvremenu, a Severni Irci u 90-om odoše u dvojku. Ajde jedna utakmica tako da padne, ali tri su već previše. <_<

Link to comment

Juče me Loris zeznuo u 90-om, danas Iličić u 45-om ruši X na poluvremenu, a Severni Irci u 90-om odoše u dvojku. Ajde jedna utakmica tako da padne, ali tri su već previše. <_<

Glavu gore zato češ sutra da ih odradis ????

Link to comment

Fudbal 4/4, MLB 3/4, prosao je i kombo tiket. Dosta srece na fudbalu. Englezi primaju dva gola iz "slobodnjaka", no nekako izjednacise, za prolaz. Nacional Potosi daje gol za pobedu u zavrsnici. Sport Boys je ponovo lako prosao. Tiket sa 3 reprezentacije iz Afrike je prosao bez problema, svi mecevi su isli i u 3+. MLB fino. Washington nije uspeo da zatvori 3-1 prednost, da bi kasnije bili porazeni. Srecom to je jedini los rezultat sinoc. Martinez i Cardinalsi izdominirase protiv Philliesa. Boston je docekao bullpen Tigersa i lagano resio mec. Dodgersi su se morali pomuciti za novi trijumf, na kraju pobeda u 9. iningu, 5-4. Povratih se nakon loseg cetvrtka i petka. Subota je uvek krajnost; odlicna ili katastrofa.

 

 

Fudbal

 

Ghana-Ethiopia 2+

Macedonia-Spain 2

Kosovo-Turkey 2

 

Iceland-Croatia w2

 

Serbia-Wales 2+

 

Bolivar-Jorge Wilstermann 3+

 

San Jose-Blooming 3+

 

Kvote, 1.53, 1.47, 1.40, 1.46, 1.50.

Odigrah par meceva kvalifikacija u fiksu; Croatia mi deluje kao odvise ozbiljna ekipa, za solidni Iceland. Nase na kraju odigrah sitnije, samo 2+, jer gosti nisu kompletni. Bolivijci mi nekako ne ulivaju poverenja danas, te se ni tu nisam zaletao.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Cleveland-Chicago White Sox 1 (Carrasco-Quintana)

 

St. Louis-Philadelphia 1 (Wainwright-Nola)

 

Chicago Cubs-Colorado 1 (Arrieta-Senzatela)

 

Arizona-Milwaukee <8.5 (Ray-Chase Anderson)

 

Kvote, 1.50, 1.65, 1.55, 1.95.

Forma, Carrasco, 1-1, 5.60 ERA, 1.19 WHIP; Quintana, 0-2, 11.68 ERA, 2.11 WHIP. Timski trend, Cleveland 4-6, Chicago White Sox 2-8. Tekuca serija, 1-1; sezonska, 4-4.

Wainwright je 6-2, 2.85 ERA, na 14 meceva protiv Philliesa. Poslednja 3 starta, Wainwright, 2-1, 4.86 ERA, 1.20 WHIP; Nola, 1-2, 5.29 ERA, 1.18 WHIP. Wainwright je neuporedivo bolji na Busch Stadiumu, 4-1, 2.78 ERA, 1.40 WHIP; dnevni mecevi, 3-0, 0.47 ERA, 1.14 WHIP. Ucinak timova, St. Louis 3-7, Philadelphia 4-6. Serija, 2-0 za Cardinalse. Pravi protivnik za povratak samopouzdanja domacina.

Trend od 3 starta, Arrieta, 1-1, 3.50 ERA, 1.00 WHIP; Senzatela, 2-1, 3.26 ERA, 0.98 WHIP. Odnos pobeda i poraza, Chicago Cubs 5-5, Colorado 8-2. Gosti iz Denvera su dobila sva tri prethodna meca u ovoj seriji, te danas ocekujem utesnu pobedu sampiona.

Ray je 1-1, 3.55 ERA, na 2 starta protiv Brewersa. Anderson, 2-0, 2.00 ERA, na 3 nastupa protiv Diamondbacksa. Sudar startera, koji su u odlicnoj formi; Ray, 3-0, 0.40 ERA, 0.49 WHIP; Anderson, 3-0, 0.00 ERA, 0.69 WHIP. Over/under trend, Arizona 7-3, Milwaukee 5-5. U seriji smo imali po jedan over i under; sezonska serija, 4 minusa i 2 plusa.

Prva dva para su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Tampa 1, NY Mets >8.5, San Francisco 1, LA Dodgers >8.5, Seattle 1, Boston >10.5. Kvota 21.65.

 

Nakon dosta mudrovanja, smanjih uplatu, u odnosu na jucerasnji dan; bolje da se ne zalecem ponovo.

 

 

Link to comment

Odigrah Rafu 3:0 po 2.05. Nisam hteo da zapinjem, pa sam dosta manje nego u polufinalu na istu igru.

 

Danas mi je favorit Srbija domacin golovi. Igrao sam jos sinoc jako 2+ po 2.03. Kasnije cu i ostalo. Mislim da je ovo kvota poklon nedelje. Planetwin odskace malo po kvotama.

Link to comment

Rafa rutinski za savrsen turnir za mene. Mislim da sam sve pogodio od starta, sem jednog promasaja na Novaku.

 

Pojacao sam Srbiju, najvise dom2+ po 2.03, ali sam dodao i dom3+ po 4.4  sitnije dom u oba i dom4+ po 3.15 i 10.5. Ima da ovi nasi slepci ugaze Velsane.

 

I Bolivar dom3+ po 1.9 u Meridianu kao slobodna igra. Ima u planetu po kvoti dva, al traze 3 para (poslednji put pre desetak dana sam tako dodao dve live utzakmice sa kvotama 1.01 i 1.02. I naravno veliki favorit koji je vodio i kvota na keca bila 1.01 ga prima u 93cem i ja padnem. Tada sam rekako neces vise, pa nek i manja kvota, ne dodajem vise 1.01 nikad.

Link to comment

1-0 Mitrovic 14.minut

2-0 Kostic 38 minut

3-0 Mitrovic 55 minut

3-1 Ramsey 68 minut

4-1 Prijovic 81 minut

 

Zadovoljan Timmy zadovoljan kolega malistev i zadovoljan ja.

Link to comment

1-0 Mitrovic 14.minut

2-0 Kostic 38 minut

3-0 Mitrovic 55 minut

3-1 Ramsey 68 minut

4-1 Prijovic 81 minut

 

Zadovoljan Timmy zadovoljan kolega malistev i zadovoljan ja.

 

Jesi li odigrao slobodnu igu na ovo?  :D

Link to comment

Prijatelju znaš mene igrao sam x hokej vreme je da konacno udje

 

Odigracu i ja X obavezno, ali me muci i to sto na njihovim utakmicama nije bilo ni dvojke ove sezone - sve kecevi i sve 2+ razlika, pa bih igrao i 2. :s_w: 

A da muka bude veca, navijam za sedmu utakmicu  :D, tj iako generalno navijam za Pingvine, voleo bih da rodjaci osvoje prvi put.  

 

Miljenko, sta ti kazes? Znam da to preskaces, al kako ti se cini?

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam načisto, pa zato nisam ni odigrao ništa. Pet kečeva i isto toliko 5+ overa. Nisam očekivao ovako efikasnu seriju, te sam samo ispratio Pingvine u fiksu, na prvom i petom meču. Sada već nemam hrabrosti za over, možda slučajno uleti jedan minus.

Tesko je biti pametan.

Link to comment

Morao sam probati, kvota na Moldavce bila 3.6, a moglo je da uleti.

 

I ja sam odigrao. Ovog puta nije doslo i pored 2:0, ali svakako je vredelo probati.  :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...