Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

  • 3 months later...

Pa da otvorimo sezonu 2017/18

 

cea53af40d9ad6b9b1cbd9286629b7d9054c8d39

 

Prilicno dosadno i bezidejno. Vrlo razocaravajuce do sada od Adidasa, ovo izgleda kao najobicniji template sa glupavom pidzama kragnom, tri linije samo na ramenima i malo crne na rukavu da eto pokazu da znaju koje su boje Uniteda :isuse: Nadam se da je fejk ali bojim se da nije. Tom Chelsiju su tokom godina izradili nekoliko sjajnih kombinacija iako su raspolagali sa samo 2 boje i nisu imali prostora za previse kreativnosti, pa su ipak bili ukusni i odmereni. Ovo sad nemam reci. Bolje da nisu dirali ni ove a ni za sledecu dres iz one pretprosle sezone. 

Edited by ducca
Link to comment
  • 1 month later...

Prelep Liverpulov.

 

UTD-ov je užas :(

 

Edit: tačnije, previše je običan.

 

To je ono sto sam ti pricao za Adidas. :) To su jednoobrazne adidasove uniforme, ne dresovi pojedinacnih klubova.

Link to comment

Ne bih išao tako daleko, meni je za njihova jednostavnost u nekim slučajevima jako lepa, ovo je jednostavno loš dizajn a kontam da tu uvek poslednju reč ima klub, barem meni to jedino normalno.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment

Ne bih išao tako daleko, meni je za njihova jednostavnost u nekim slučajevima jako lepa, ovo je jednostavno loš dizajn a kontam da tu uvek poslednju reč ima klub, barem meni to jedino normalno.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Ma uvek imali isti sablon za sve ekipe i reprezentacije (ili ajde 95%), od sedamdesetih pa sve do sada. To je jos i moglo da se istrpi kada su jos imali normalan dizajn, a sada su tres vec neko vreme.

Link to comment

umbro je uvek pravio segzi drasove.

liverpulov je sasvim jednostavan i lep. nosi tu neku retro dozu za jubilarnu 125godisnjicu. 

 

Sa ovim moraju nesto da osvoje.

osvojice MOZDA neki kup u indoneziji, australiji, americi ili gde se vec budu igrale pripreme..  :fantom:

Link to comment

Prelep Liverpulov.

 

 

To je ono sto sam ti pricao za Adidas. :) To su jednoobrazne adidasove uniforme, ne dresovi pojedinacnih klubova.

 

Bobami, ono sto rade za Bajern je posebna prica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...