Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

 

sta fali scenografiji?!

Apsolutno ništa, samo sam htela da kažem da je SyFy uradio seriju, koje se ne bi postidele ni mnogo ozbiljnije tv produkcije.

 

Što se tiče praćenja knjiga, pa i prvu sezonu su završili na pola prve knjige, tako da im to očigledno nije značajno za seriju. imaju neki svoj ritam.

Link to comment

Apsolutno ništa, samo sam htela da kažem da je SyFy uradio seriju, koje se ne bi postidele ni mnogo ozbiljnije tv produkcije.

 

Što se tiče praćenja knjiga, pa i prvu sezonu su završili na pola prve knjige, tako da im to očigledno nije značajno za seriju. imaju neki svoj ritam.

 

 

Ma mogu oni da imaju ritam kakav god požele. Prva sezona je takođe imala deset epizoda, a ova druga okruglih 13, tako da nekog jasnog pravila nema. To svejedno ne negira osećaj kao da je ova poslednja epizoda ostavila sezonu nedorečenom. A do finala odnosno razrešenja ima jako malo, za razliku od situacije sa prvom sezonom odnosno prvom knjigom. Kao da su snimili materijal i za četrnaestu i petnaestu epizodu, ali su odlučili da ne prikažu u okviru ove sezone.

Link to comment
  • 2 weeks later...

super druga sezona

i legla mi je serija otprilike oko 6-7 epizode druge sezone kad sam konačno pohvatao sve igrače :D, nisam čitao knjigu pa mi je zato valjda bilo konfuzno malo, ko, šta, gde 

 

pogledao sam i neku dodatnu epizodu sa ekipom koja radi na seriji, baš mi profi ono izgleda, pitam se samo kolki budzet imaju

Edited by jiraiya
Link to comment
  • 5 months later...

 

U hrvatskom SF almanahu "Titan" br. 3 objavljena je kanoska novela "The Churn"(prev. "Buckalica") o poreklu Amosa Bartona.

Edited by raindelay999
Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...