Jump to content
IGNORED

najbolja stvar koju ste ikad čuli, ali samo jedna.


MocaVukotic

Recommended Posts

imam neke hitove nedelje meseca. ono kao "najslušanija stvar poslednjih 5 dana", tako nešto, pa mi je onda zgodno da to zalepim ovde i imam dobru listu hitića.

 

 

 

peti smit je precenjena true story   :fantom:

 

ja uzo da čitam onu njenu biografiju "just kids". jako veliko gubljenje vremena, blablabalbalbalblablablabla. odusto sam na oko 2/3.

Edited by Ravanelli
Link to comment

imam neke hitove nedelje meseca. ono kao "najslušanija stvar poslednjih 5 dana", tako nešto, pa mi je onda zgodno da to zalepim ovde i imam dobru listu hitića.

 

nije loša ideja za temu. hit nedelje, ubacimo glas vlade jetta na početku i teraj. evo mož se otvori s ovim, pevušim je svako malo.

 

Link to comment

OK, original je po meni zaista jedna od najboljih pop-rok pesama ikada, i u verziji Peti, i Springstina, i Deset iljada manijaka, pa me čudi da nam se tako razlikuju gledišta na ovu obradu. Moguće je da si (pre)veliki fan Springstina, a ja sam samo kežual, mada stvarno cenim i gotivim par desetina njegovih pesama (a cenim da bih voleo i ostalo, samo da sam ikada detaljno preslušao aaaa sve).

+1

И мој избор.

http://www.youtube.com/watch?v=Tx71aA62Hx4

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...