Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Verujem, ako se nabudzi na maximum [18-core, 128GB RAM, 4TB SSD i dr.], da ce lako preci 5 cifara cenu.

 

Samo 4GB SSD ima da kosta par hiljada...naravno zavisi kog SSDa, ali ako furaju najbrze (NVMe), kostace boga i oca

Link to comment
  • 2 months later...

"Apgrejdovao" sam prvi Unibody Macbook Pro iz 2008 na MBP iz 2013/14.

 

Uz sve pogodnosti i novitete [i nove OS], hoce li da mi fali jos nesto osim ovih stvari: firewire, IR daljinski, Superdrive, [lako] zamenjiva baterija?

 

:D

Link to comment
  • 1 month later...

Pa ono, radi sve za sad, osim što je instalacija potrajala neuobičajeno dugo, da l zbog novog fajl sistema.

 

Opet nas plaše neautorizovanim aplikacijama, neviđena sigurnosna rupa u novom OS, kažu :fantom:

 

Na jednom sajtu kažu da je dosta pojeban rad sa non engliš lokalizacijama, al to ne znam i ne zanima me.

Link to comment

A to, da. Meni je Sierra kašljuckala sa Finderom ponekad do prvih par apdejtova, klasično. Mada su i ona i El Capitan realno odlični na kraju.

 

Nego sad me uhvatio neki vrbopuc, inače bih i ja čekao. Primarno radno okruženje mi je na Mac Prou, tako da ovde mogu i da se zajebavam malo.

Edited by ljakse
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...