Jump to content
IGNORED

Hoću da budem programerka


Recommended Posts

Sređuju put :)  kontam da će do kraja godine biti a-OK. Sa sve kružnim tokom kod žabaljske raskrsnice. Već sada je od NS do te raskrsnice više no pristojan, popravljen pre 2-3 godine.

 

Oko plata - barem one info koje ja imam, junior kreće od oko 300 (to su mahom studenti), a stižu kao mediori valjda do 500-600. To su info za "autentične" ZR IT firme, tj. ne za Levi9 ili Vegu, koji su možda bolji.

 

Dosta ljudi putuje za NS dnevno, a još više se odselilo u NS.

Link to comment

Sređuju put :)  kontam da će do kraja godine biti a-OK. Sa sve kružnim tokom kod žabaljske raskrsnice. Već sada je od NS do te raskrsnice više no pristojan, popravljen pre 2-3 godine.

Znaci zavrsili su nadvoznjak i sada se za NS ne ide preko Kaca vise? :D

 

OK, verujem. Zadnji put kad su krenuli da ga rade, kladio sam se sa drugarom da ga nece zavrsiti pre Bg metroa. Izgleda da sam pukao. :(

Link to comment

Joj, ne ide se. Koja je to karikatura, radili su taj nadvožnjak u najmanje tri navrata tokom poslednjih 5 godina.

 

Napreduju fino između Žablja i ZR, jedino što imaju neku "tačkastu" strategiju, pa ne rade odjednom sve nekim redom, nego srede kilometar tu pa tri tamo, pa je sve nekako flekavo. Ali, mislim da su bar polovinu već odradili.

Link to comment
  • 1 month later...

:lolol:

 

Da znaš, tačno tako. Dva dana se mučim oko Hello World-a, ali pobediću na kraju, znam!

 

 

EDIT. U međuvremenu, u Rubi

puts "Hello World"
Edited by Indy
Link to comment

 

:lolol:

 

Da znaš, tačno tako. Dva dana se mučim oko Hello World-a, ali pobediću na kraju, znam!

 

 

EDIT. U međuvremenu, u Rubi

puts "Hello World"

 

 

 

public class HelloWorld() {

public static void main(String[] args) {
System.out.println("Hello, world!");
}

} 

:)

 

 

 

 

Mada da se ne lažemo, ,,pravi muški" programski jezik je C, ende.

Link to comment

Prolog jos i djene-djene, ali assembler...

asembler jos i djene-djene, ali brainfuck... ;)

 

 

 

++++++++[>++++[>++>+++>+++>+<<<<-]>+>+>->>+[<]<-]>>.>---.+++++++..+++.>>.<-.<.+++.------.--------.>>+.>++.

 

 

Edited by Zverilla
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...