Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Mhm, znaci od njih i ne treba ocekivati bogznakakvu duzinu trajanja. Hvala, to mi je znacajan info. 

 

Za ovo sa snimanjem video sam cuo i direktno od druga koji ima nov lenovo tel, skoro kupljen. I to mi je sam rekao da je primetio, nisam ga ni pitao za to konkretno niti pomenuo da sam cuo za moguce probleme kod snimanja videa. Nije da je bitan video toliko (nije bitan uopte u stvari), a obe kamere su 13 i 8 mp, vise nego dovoljno za fotkanje. 

 

Za mikrofon i zvucnik to vec ne znam. Taj drug mi kaze da njemu za sad radi savrseno.  

Link to comment
  • 2 weeks later...

izbor za novi telefon je manje-više pao na Xiaomi Mi 5s, što je oko 260e na kupujemprodajem. Ima li neko preporuku za prodavca ?

Ima probaj Moću da PPP.
Link to comment

izbor za novi telefon je manje-više pao na Xiaomi Mi 5s, što je oko 260e na kupujemprodajem. Ima li neko preporuku za prodavca ?

 

Vladimir i Smiljana su na dobrom glasu. 

Link to comment

Mislim da sam ja kod vladimira, ali nisam imao nekih problema (kuc-kuc) pa da testiram kakav je za garanciju i to...mada generalno imam super iskustva sa ljudima koji su dobro ocenjeni na kp, ne lupam mnogo glavu o tome.

Edited by Ruxin
Link to comment

izbor za novi telefon je manje-više pao na Xiaomi Mi 5s, što je oko 260e na kupujemprodajem. Ima li neko preporuku za prodavca ?

2 redmija uzeo od Vere... preporuka

Link to comment
  • 2 weeks later...

Samo da zapljunem... Ponosni vlasnik OP5... Leb te jebo, ima isto rama kao moj laptopić star par godina...

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

E jbg :D Izleteo mi na fejsu neki Cubot Dinosaur koji na prvi pogled deluje zanimljivo. Ajd onda bacite neki predlog do 200€

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...