Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

e hvala mada je najgore proslo,u subotu me je bolela glava i posle ic

 

pijem kofeinske cajeve.. crne chai sa zacinima,sa vanilom,zeleni sa jasminom ali opet oni imaju manje otrova i lepsi miris i ukus :P..i kakao sa kokosovim mlekom :bankrotiracu:..nego sledeci problem koji se javlja a to je izbor kakaa u Srbiji koji je da se ubijes ali trenutno mi je za pice najukusniji Kanditt-ov..

Link to comment
  • 7 months later...

:lolol: koja je stoka ovaj majo :lolol: ooooo ludaka hahahhhahahha

 

 

ivy, svasta sam sinoc pojela...od voca do cokolade do sladoleda. ugojicu se...mozda cu da kaznjavam sebe kad kriziram sa trckaranjem po kraju ili polusklekovima?

 

 

hvala zemo :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

i tako od tada nisam zapalila nijednu cigaretu :D

 

imamo sličan nepušački staž

ne udaram recke, možda ipak imam neki mesec više

baš sam zadovoljan zbog te odluke i podržavam svakoga ko želi da se oslobodi navike

Link to comment

imamo sličan nepušački staž

ne udaram recke, možda ipak imam neki mesec više

baš sam zadovoljan zbog te odluke i podržavam svakoga ko želi da se oslobodi navike

 

 

e ne udaram ni ja recke nego imam ovaj forum da me podseca pa mi bi zanimljivo...da nema njega ne bih nista znala kada se desilo..

 

inace da,jedna od boljih odluka u zivotu..i pisala sam ovde vec-da sam znala koliko je lako uradila bih to mnooogoo ranije,ali dobro covek ne moze biti pametniji nego sto u odredjenom trenutku jeste..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...