Jump to content
IGNORED

Кондоми - величине


Д

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Д

    11

  • Mp40

    7

  • sherman

    7

  • bus

    6

Top Posters In This Topic

Седам инча је ок (плус ионако не мора да иде до краја), проблем је у обиму (6,3 инча) и потпуном одсусуству могућности да се обичан кондом уопште постави због тога (погледај чарт са сопственог линка).
Znam.Negde oko sedamnaeste strane reci ces da ti kondom nije potreban za tjunu vec za nesto drugo. Da zatvaras tegle sa ajvarom or sompting.
Link to comment

Жао ми је што ћу те разочарати, али није за тегле. Одавно сам мислио да би секс са кондомом био још дужи и занимљивији, па када сам сазнао да заправо постоје различите величине сам се заинтересовао да ли их код нас има.

Link to comment
Седам инча је ок (плус ионако не мора да иде до краја), проблем је у обиму (6,3 инча) и потпуном одсусуству могућности да се обичан кондом уопште постави због тога (погледај чарт са сопственог линка). Тек сам недавно прочитао на нету да постоје већи кондоми, а овде ми сви делују као конфекцијски, мада сам одавно и престао да их гледам (када сам укупно три пута у животу купио неке методом случајног одабира, сви су увек били исти и неупотребљиви).Прооблем са овима је што опет имају ширину као димензију, а не и гарантовани обим (та два уопште не морају нужно да корелирају, а за ове магнум видим да је доња ширина само два милиметра већа од обичних, што баш не улива наду, али ћу свакако покушати). На нету сам нашао неке у шест величина где наводе и за који обим одговарају (последњи би био кнап, али он је и шири од овог трајан магнума за читав сантиметар). Наравно, њих тешко да има код нас.
delio isti problem :(stvar je u tome da je kod duzine penisa normalna distribucija, dok je kod obima nesto neravnopravnija, a proizvodjaci se jos nisu dosetili da to srede i valjda racunaju da ce elasticnost resiti problem. imas na onim chartovima
Одавно сам мислио да би секс са кондомом био још дужи и занимљивији, па када сам сазнао да заправо постоје различите величине сам се заинтересовао да ли их код нас има.
kako si doso do toga? Edited by Hustler
Link to comment
delio isti problem :(stvar je u tome da je kod duzine penisa normalna distribucija, dok je kod obima nesto neravnopravnija, a proizvodjaci se jos nisu dosetili da to srede i valjda racunaju da ce elasticnost resiti problem. imas na onim chartovima kako si doso do toga?
Како мислиш делио? Није то нешто што тек тако нестане.А за ово друго, чисто бих да проверим да ли ће да траје дуже.
Link to comment
oće, trajaće duže. now you know.a pod "delio" cenim da je, kao i ti, imao problema da nađe Branimira Glavaša odgovarajuće veličine.
Ок ако је то, него са оним тужним смајлијем деловало је као да више нема тај проблем, а не као да је нашао Главаша.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...