Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

a ovo za pare ima i drugo ime. covek je bio najblizi saradnik borisa tadica.

Pa baš najbliži, mislim jedan od saradnika jeste, ali ne bih baš rekao najbliži...

No nije taj smeo na ta vrata ni da ulazi, ali ajde...

Link to comment

Jako skretanje pažnje, što će možda 20-ak tviteraša + par forumaša nešto odgovoriti

 

Pazi, nit je toliko mali broj, a pogođena je ciljna grupa.

Pa ti vidi...

 

 

edit: najbolji lek za kretena bi bio da ga niko ne prati na twitteru i da ga svi ignorišu. Ali cenim da tih 20-ak twitteraša i ppp forumaša ne može da se suzdrži a da mu ne pokaže njegovu gluposttm   :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

 

 

a ovo za pare ima i drugo ime. covek je bio najblizi saradnik borisa tadica.

i boris tadic je isto vrlo veshto birao saradnike :isuse:

 

kod nas su personalne izdaje ugradjene u predsednikovanje. i ja tu ne bih nishta menjala -_- ^_^

 

 

 

pumajkumu josh od chestitog knjaza :o

Edited by gospa buba
Link to comment

i boris tadic je isto vrlo veshto birao saradnike :isuse:

 

kod nas su personalne izdaje ugradjene u predsednikovanje. i ja tu ne bih nishta menjala -_- ^_^

pumajkumu josh od chestitog knjaza :o

Ka ministar da ostavku, i gosn Ninković da ostavku

Link to comment

Neša Slina likes this  :fantom:

moraju se pazljivo birati drugari, a ne svaka krpa i kesa bash orna da se pridruzi <_<

 

pa i tomu izdadoshe. dodushe mlitavo, ali novo doba, tako se sad radi. i to je isto ok, ako dushevno boli ^_^

 

Ka ministar da ostavku, i gosn Ninković da ostavku

apsolutno :lolol:

 

 

edip. pa nema slinac da se sekira zbog mene, ja im zasigurno nisam drugarica, ni sa basketa ni iz vinskoga podruma. dalekobilo bozesachuvaj <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Ulete ponekad sa pričom o Srbiji, budu odlični. Kao i uvijek. Više mi je simpatičan plavi, njegov onaj smoreni način izlaganja a provlači ubistvene rečenice :D

Link to comment

jel ima jos fanova prajm tajma? ne znam koji mi je bolji, domagoj il borna. uvek mi je zao sto se ne bave srbijom.

E de si drugarice neshvaćena...

Na poslu bilo u isto vreme i ja uzeo da gledam newsbar i svi kao, "nećeš Kesića?"

Meni oni mnogo "pametniji"...

Link to comment

Kesić samo kači klipove i nešto sitno potprckuje, pokušaji duhovitosti. Ovi udaraju među rogove.

Da, bila je jedna epizoda oko njihove vezanosti za 2 sv. rat i stalnim iskakanjem te teme, negde u vreme obeležavanja blajburga.

Tako ih je iznapušavao, da je to bilo spektakularno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...