Jump to content
IGNORED

Konjički klubovi


Elmer

Recommended Posts

  • 2 months later...

ko je sad mali perjanik? zeleo bih da nabavim par konja i osnujem svoj konjicko-klanichki klub.gde da ih drzim posto nemam kucu. da li bi bilo humano da ih drzim u stanu? ili mozda bolje na terasi? ili ako konji eventualno vole mrak i da vise sa plafona - mozda u podrumu?

Link to comment
ili mozda bolje na terasi? ili ako konji eventualno vole mrak i da vise sa plafona - mozda u podrumu?
e, u tom slucaju mogu ja da ti dam par ovakvih, za pocetak (profit delimo), posto ih imam dosta.2911898063_837bdf7c36.jpg?v=0
Link to comment
ko je sad mali perjanik? zeleo bih da nabavim par konja i osnujem svoj konjicko-klanichki klub.gde da ih drzim posto nemam kucu. da li bi bilo humano da ih drzim u stanu? ili mozda bolje na terasi? ili ako konji eventualno vole mrak i da vise sa plafona - mozda u podrumu?
nisam probala konjsko meso pa ne znam kako se suši, a mislim da ću i ovo drugo prestati da jedem :unsure:
Link to comment
:lol: stvarno ste grozni. konji su plemenite zivotinje, koji su omogucili nastanak civilizacije kakvu danas poznajemo.
već sam se zabrinula za tebe kad videh one viseće spodobe - šta li sanjaju zaboga <_<
Link to comment
već sam se zabrinula za tebe kad videh one viseće spodobe - šta li sanjaju zaboga <_<
ko? visece spodobe ili ove konjoubice?spodobe uglavnom ne spavaju nego cvile, svadjaju se i lete okolo, ali su slatki, vidi ih:flying-foxes-620_1125840i.jpg Edited by rajka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...