Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Gospodine Mrdja,hteo bih da te pitam da li si završio knjigu i kada i kako ćemo je moći nabaviti.Ti si najbolji poznavatelj fudbala u bivšoj Jugoslaviji.Svaka ti čast na dosad objavljenim informacijama.U poslednje vreme se ne javljaš pa te molim da mi odgovoriš je li to zbog poslovnih obaveza,završavanja knjige ili nećeg trećeg.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hteo bih da pitam, ukoliko neko prati malo ozbiljnije hrvatske lige...Kako stoji HNK Gorica, ex Radnik iz Velike Gorice? Iznenadio sam se jesenas kada sam cuo da su u II ligi i da igraju prilicno dobro. Koja je uopste prica oko toga, jer je Radnik bio propao skroz? Neki tajkun, big business ili nesto trece?Unapred zahvalan.

Link to comment

Koliko mi je poznato, Radnik je bankrotirao, pa su ga spojili sa neki niželigašem i stvorili NK Goricu. Prvi su u drugoj ligi i uspjeli sus e licencirati, s tiem da na stadionu nemaju reflektore, pa bi uakmice trebali igrati u Zaprešiću, što je malo smiješno. Grad treba odlučit da li će im dati cca 800 tisuća Eura za reflektore, a postoji i opcija da izmole HNS da utakmice igraju u Velikoj Gorici u dnevnim terminima. Problem je i to što moraju imati profesionalne uigovore sa igračima, pa moraju bivšim klubovima igrača dati nakandu, 4.000€ godišnje za razvoj igrača do 14 g., a 20 tisuća godišnje za razvoj od 15-18.g..

Link to comment

Hvala :thumbsup: a ko im sada igra? ima li ko poznat? greota da se zbog reflektora ne igra u Gorici, stadion je odlican, U21 reprezentacija je igrala tamo ako se ne varam...

Link to comment
Pozdrav! Da li neko od vas ima ovaj album? Znate li na koji način doći u posed albuma? Hvala unapred!
Имам ја додуше не испуњен.
Link to comment

Hvala i Moci na obavesti da se može nabaviti na Limundu za 500 dinara.Video sam to,samo problem je u tome što on to ne šalje u inostranstvo.Evo što je prodavač naveo:Enciklopedijski album Cetiri decenije fudbalskog kluba Crvena Zvezda. Jako zanimljiv album u kome se nalazi i pregled fudbalskih prvenstava Jugoslavije,rezultati Zvezdinih utakmica i tabele i to od 1946 do 1985.godine,zatim fudbalski kupovi od 47 do 1985.g.,zatim o kupovima evropskih sampiona od 56 do 84 godine,sa rezultatima i sastavima timova sa svim ekipama s kojim se Zvezda susretala u tom periodu,kao i detalji sa utakmica kupa uefa,kupa pobednika kupova i srednjoevropskog kupa. Mene lično baš zanimaju sastavi timova Crvene Zvezde u evro-kupovima:kupu UEFE,KPK-u i Srednjoevropskom kupu.Sakupio sam ih poprilično,no još mi dosta toga nedostaje.Zato ako možete,prvenstveno oni koji imaju album da mi skenirate bar one delove gde su evro-kupovi.Bio bih veoma zahvalan.

Link to comment
Želiš li ga prodati.Ako ne,možeš li ga barem skenirati.Unapred hvala.
Када одем у Србију, могу да ти га пошаљен на адресу на коју хоћеш.
Link to comment
Када одем у Србију, могу да ти га пошаљен на адресу на коју хоћеш.
Kad budeš išao u Srbiju,javi.Držim te za reč,hvala još jednom.
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...