Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Trazi knjigu, davno je nisam video: neko je ovde pre 30-ak godina objavio knjigu velikog formata sa kompletnim Ladinim ilustracijama Svejka.

Promakla mi, posle je nikad vise nisam video nigde, bilo luksuzno izdanje pa verovatno i ogranicen broj primeraka.

Sto je najgore, nisam uspeo da je nadjem ni po bibliotekama, podatke o izdavacu i ostalo sam zagubio :cry: 

Mozda budes bolje srece od mene. 

Link to comment

Zna li neko gde bih mogao naći ilustracije Josefa Lade u visokoj rezoluciji? Hvala.

Ovo je pravi momenat da i ja pitam: ko bi mogao biti autor dečjih ilustracija na kojima su likovi sa rumenim buckastim, "lakiranim" obrazima? Deca  sa kosom srednje dužine u loknama. Dominiraju pastelne boje i boje zemlje, tj. nema jarkih boja.  Pričam po sećanju.

Edited by halloween
Link to comment

Gde u Beogradu mogu da se kupe jeftine police za CD-ove, DVD-ijeve? Mogu drvene ili plastične svejedno, i da imaju kapaciteta do 100 komada ...

Link to comment

kod kineza?

 

Gde u Beogradu mogu da se kupe jeftine police za CD-ove, DVD-ijeve? Mogu drvene ili plastične svejedno, i da imaju kapaciteta do 100 komada ... i da nije kod Kineza

Edited by stoka
Link to comment

jbg. neće kod kineza, a hoće jeftino. mislim ne kupuje fotelju masažer od 1k€. može u prizemlju da se proberu jeftinije stvari

Link to comment

jbg. neće kod kineza, a hoće jeftino. mislim ne kupuje fotelju masažer od 1k€. može u prizemlju da se proberu jeftinije stvari

Pa to...Možda u onim plastičarskim radnjama

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

poštedeću te, poverljivi izvori sa foruma, kojima se i javno zahvaljujem, kažu da je pesma Sidewinder Sleeps Tonight!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...