Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Mau, video sam ti trenera na slici negde na fezbuku ili instagramu. Uopste nije macho testeronska muskarcina kako sam ga zamisljao posle onih tvojih hvalospeva, ono bre neki dugokosi ficfiric  :cry:

Link to comment

Mau, video sam ti trenera na slici negde na fezbuku ili instagramu. Uopste nije macho testeronska muskarcina kako sam ga zamisljao posle onih tvojih hvalospeva, ono bre neki dugokosi ficfiric :cry:

Nije mi to trener nego drugar.

 

Trener bi se radije izbo nožem nego slikao za moj insta.

Edited by MayDay
Link to comment

kolko si samo u krivu, nemas pojma. benc je bulsit za bodibilding, sve sprave sa zicama i razvlacenja imaju veci bodibilding efekat.

benc je u rangu cucnja i dedlifta.

 

Jer moze neki dokaz za ovo?

 

kako robdoide, ne mogu da zamislim, kad su oni 'pull' misici

 

Tako sto priblizis lopatice jednu drugoj sto vise mozes, ramena drzis pozadi koliko je god moguce, ruke uz telo i kod negativnog dela ponavljanja, tj spustanja sipke, trudis se da aktivno vuces sipku prema sebi, a ne samo da je pasivno spustas. Treba malo vremena da se nauci, ali je vredno truda.

Link to comment

e to je pravi muškarac

Probaću ovih dana da se isprenemažem da se slikamo, ali neću kačiti javno. Samo da prodjem kroz taj proces for fun. :D

 

Btw, ZLi gli, nije trener nimalo neko mačo mošusno goveče, nego tih i povučen čovek koji je skroz fin i dobar.

Link to comment

Probaću ovih dana da se isprenemažem da se slikamo, ali neću kačiti javno. Samo da prodjem kroz taj proces for fun. :D

 

Btw, ZLi gli, nije trener nimalo neko mačo mošusno goveče, nego tih i povučen čovek koji je skroz fin i dobar.

:D

Link to comment

imas pun jutjub bildera koji o tome pricaju, uostalom onda kad sam bas ozbiljno trenirao, znam sta sam ja radio, a sta oni, i kako su oni izgledali a kako ja, i ko je na kraju koliko dizao. od bendza se sigurno neces napuhati kao od zica, a sigurno ces mnogo vise ojacati nego od zica, sto sise, sto ostatak tela, a kad ga radis ozbiljno ko sto ti nikad nisi, ne bi verovo da posredno radis cak i noge.

Link to comment

1 celendj za sve: ko uspe ovo da izvede ima gaibu piva od mene

Mozda ne deluje zajebano na prvi pogled, ali je monstruozno tesko. Ja ne mogu da se odlepim od zemlje ni milimetar. Cak sam probao o zid pod nekim uglom i to je mnogo lakse ali je i dalje sasvim pristojna vezba. Odlicno gadja lepeze, romboide i zadnje rame. Takodje, moze i na podu ali da potiljak ostane na podu. Naravno, ne mora da se radi samo kao odrzaj, nego i u vidu ponavljanja, podizanja i spustanja. To bi otprilike bio pull za gornji deo tela za koji nisu potrebi nikakvi rekviziti, samo sopstveno telo i pod (ili zid). To, sklek i cucanj (u raznim verzijama) i eto kompletnog treninga bez ikakve logistike.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...