Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

brt, pa nece 10 puta da radi ledja za tri nedelje. 

 

edit: upadam u raspravu a nisam citao od pocetka. meni deluje da tesko takvim treningom mogu brzo da se povecavaju tezine, nema dovoljno odmora za misice. mad nisam bas strucan.

Edited by Joe D
Link to comment

Ja sam se opet razbolela i vracam se u gym tek preksutra. Nesto mi trener zabrinut zbog toga sto sam se dvaput razbolela u dva meseca i bojim se da ce malo da mi proredi treninge, a ja se bas lepo osecam ko narodni heroj sto idem 7-8 dana spojeno, pa onda tek pauza. Valjda nece.

 

Zli Gli, pocela sam i ja da radim mrtvo, ali znas kako:: prvi dan sam ucila tehniku sa praznom sipkom i uradila 4x15, onda mi je nadodao drugog dana 2 tegica od 2.5 i uradila sam 5x15 i tog dana sam imala malu upalicu ledjnih misica i zatezale me butke, onda sledeceg dana sam radila 4x15 sa 30kg i onda pauza jedan dan. Onda sam dan posle pauze opet sa 30kg, a osecala sam se da mogu jos toliko. Posle sam se razbolela. Meni je mrtvo najbolja vezba na svetu. Svuda je osecam da radi.

 

 

Edit: Da mi je samo da imam 10cm manje u nogama kako bi mi bilo lakse sa cucnjevima. Ovako pizdim od cucnjeva.

Edited by MayDay
Link to comment

ne verujem da iko moze bilo u cemu da napreduje 50 posto za 3 nedelje, al ok, ti si neprijatelj sa ciframa :fantom:

pa nije mu 50 kila sadasnji maksimum sigurno. Vidis da covek ima neki problem zbog kojeg namerno ne forsira tezine. A ovo mu je nacin da postepeno, maltene neosetno povecava i da pritom ne rizikuje neku povredu.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Aman,dicus hernie nastao zbog urodjeno losih kukova,samim tim losi stabilizatori,primicaci butine.Nisam nikada mogao vise od 100kgx5.Cucanj ,pa jbga ne znam,tries kila.Mogao sam dugo godina deset zgibova kakvih hoces,ali mrtvo i cucanj nikako.Sad u 40 god imam bolove u kukovima i pokusavam da ih ojacam da bih se vratio na BJJ,ako je moguce

Edited by askeladden
Link to comment

pa nije mu 50 kila sadasnji maksimum sigurno. Vidis da covek ima neki problem zbog kojeg namerno ne forsira tezine. A ovo mu je nacin da postepeno, maltene neosetno povecava i da pritom ne rizikuje neku povredu.

Pa da.

Link to comment

Aj onda sasrećom :)

Moj ti je ipak savet da ne forsiraš dodatnim kilama nego da prvo uspostaviš rutinu. Kad taj maksimum sa kojom vežbaš (ne mislim da ideš do otkaza nego da ustanoviš težinu sa kojom ćeš dizati recimo 5 serija po 6 puta) prevaziđeš, u smislu da osetiš da ti je malo, dođeš recimo novih 5 kila.

Al ti bolje poslušaj bakija po kom su crtali likove u alan fordu :fantom:

Link to comment

Po tebi ih nisu crtali samo zato sto zbog debljine ne bi stao na papir. A ako bi nekim cudom i stao (npr. u srazmeri 1 : 1.000.000.000), ne bi strip mogao da se zatvori

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Posle dva meseca vežbanja (uz dva bolovanja od 7-8 dana) i dalje radim samo prazne čučnjeve (bole me kolena pa to slabo i radim), ali iz benča 30kg 4x15 i mrtvo 4x15 35kg. Sutra ću verovatno 40 kila DL.

 

Zgib tamo negde 2019. verovatno. :-/

 

Baš mi je lepo što napredujem svaki dan po malo.

Link to comment

:D :D :D

 

Zli, vi muškarci ste kurtoni. Vi imate posebne dane za grudi, za noge, za ruke. Izolujete grupu mišića, pa udri po malim serijama.

 

Ja svaki dan imam full body workout. I plus su mi serije od 15, a ne 6 ponavljanja ko te vaše. :P

Link to comment

I dalje si slaba  :cry:

 

Salu na stranu, ni ja vise ne radim jednu grupu dnevno nego nesto 3+1, gde tri dana radim po sistemu grudi/ruke prvi dan, noge drugi i ramena/ledja treci, a cetvrti odmaram i tako u krug.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...