Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nole uzima sva 4 gren slema, Wilander neverue. Ana je tek sada počela sa ozbiljnim treninzima a valjda je raskinula saradnju sa Sirsom. Ako je to tacno onda ima nade da joj ova sezona bude pristojna. JJ če standardno tu i tamo da odigra koji dobar turnir. Serena če uzeti taj 1 Gs koji joj fali i upisati se u istoriju :)

Link to comment

Sto kaze Goranz, svi su isti, ali Novak ce osvojiti jos 2-3 GS-a naredne sezone a ostali ce se raspasti, Ana i Jelena i ostali muskarci. Kecmanovic bi mogao da krene na ove malo jace turnire, imace mnogo poraza od anonimnih prosecnih igraca ali mu je svakako bolje to nego da ostane medju juniorima.

Link to comment

Nole uzima sva 4 gren slema, Wilander neverue. Ana je tek sada počela sa ozbiljnim treninzima a valjda je raskinula saradnju sa Sirsom. Ako je to tacno onda ima nade da joj ova sezona bude pristojna. 

 

Šta znači pristojna? :D Stavljam sve pare koje imam da će biti manje više ista kao i prethodna. 

 

Kad se uzme u obzir sve oko Novaka, ja bih bio srećan da uzme i 1gs dogodine. Negde sam na forumu video neku grupnjak sliku gde opeti ma 20 kila sa krevetom, ja jednostavno nemam poverenja u to što radi sa sobom i karijerom i jako želim da me rezultatima demantuje. Nemam na osnovu čega da očekujem starog Novaka.

Link to comment

Stari Novak više ne postoji. Jedino ako bi između dve sezone izmislio neki novi način da pobeđuje

 

Ali za one udarce i za onu njegovu pasivno agresivnu defanzivu, on više nema snage. Nema odakle da izvuče

Link to comment

I takav Novak imas sanse za GS titule.

 

Niko nije rekao da nema šanse, samo su mu sada osetno manje. Ranije smo znali, polufinale, finale 99% sada ću da budem srećan ako uopšte stigne do tamo. 

 

Ponavljam, voleo bih jako da me demantuje, ali ja baš misli mda je on puko u glavi, što bi ortak rekao, "msm da je u lošem matrixu".  :misko:

Link to comment

Nisam ni ja to negirao :) Ali uzmite u obzir da Novakovoj igri mnogo vise lezi prvi, sporiji, deo sezone. A Mareju bas obrnuto. Logicnije je da Novak na Ao, RG i mastersima oko njih bude blizi Novaku iz prve polovine ove godine, nego Novaku iz druge polovine... Da je ovaj Novakov pad bio pre 3,4 ili 5 godina, mnogo bih se manje nadao dobrom povratku. Danas nema toliko jake konkurencije. Odnosno, Novak je i ovako kljakav ogroman favorit na npr. AO protiv svakog ko nije Marej. Valjda se tu slazemo ;)

Link to comment

Gledam sad kvote za osvajanje GS titula naredne godine. I kladionicarski svet je i dalje bas naklonjen Novaku.  


AO - Novak i Endi po 2.5, Vava 12, Delpo 15, Fed 17...

 

RG - Novak 2, Endi 5, Rafa 6, Vava 9, ostali preko 20.


W - Novak 2.25, Endi 5, Raonic 11, Fed 17


USO - Novak 2,5 Endi 3, Vava i Delpo po 15. 


Meni cudno za W i USO da je Novak prvi favorit. A da na AO imaju iste sanse. Verovatno je pretpostavka da ce se Novak vratiti do polovine sezone, a za AO je jos neizvesno sta da se ocekuje.

 

Zanimljive su i kvote o broju osvojenih GS. Kvota da Novak ne uzima nijedan GS je cak 5. Pa eto prilike za one koji veruju u to  :)

 

U najkracem, oni koji stavljaju novac na opklade, to najvise rade stavljajuci ga na Novaka.

Edited by Timmy
Link to comment

Novak 0 slemova.

Endi 1-2

ostali kandidati za mužjačke slemove: Varenika, Delpo, Džapanac, Austrijanac i australski Grk.

Jeca se prepušta životnim bahanalijama, Ana se razvodi i angažuje PepeLeGmaza da joj objasni smisao života.

vraća se besna Maša i pravi pičvajz u kokošarniku.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...