Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Umesto Milosevica je tu omladinac Terzic koji ce verovatno igrati i za Omladince, a mozda uhvati neki Kup, a Mijailovicu je istekao ugovor pocetkom meseca...

Link to comment

Znači ok je da dovode tri beka u jednom prelaznom roku, a da Milošević i Mijailović odlaze bez odigrane utakmice

Naravno da ne, samo sam objasnio situaciju kod omladinca Mijailovica i levog beka Milosevica.

 

Naravno da je prelazni rok neplanski radjen cim se dovodi 15 i vise igraca... ceo jedan tim sa rezervama... pogotovo sto kad odu Donald. LeTalek,. Kanga. Ruiz, Srnic, mozda Milic... dovesce jos igraca...

Link to comment

Dovodjenje igraca pravi smisla samo ako se kvalifikuju za grupni deo LE.  Imam utisak da i Terzic i trener (ja njegovo ime nikako ne mogu da upamtim) misle da je LE moguca misija.  Ja mislim da ce ti snovi o LE da se rasprse vec u cetvrtak i onda ce nastati problem sta sa tolikim igracima.

Link to comment

Ovaj Radonjic je kao klinac vazio za top dijabolu u nasem fudbalu. Od nocnog zivota, preko toga da je posle nekog kadetskog derbija koji je Zvezda dobila, dosao u Zvezdinu svlacionicu da slavi sa Zvezdinim igracima, pa do toga da od jednog od najvecih talenata srpskog fudbala, postane predmet sprdnje. KAd je trebalo da predje u prvi tim, slicna prica kao Pantic, samo sto on nije ni dosao toliko daleko. Otisao je u Vitorul menadzerskim kombinacijama, pa je onda potpisao za Romu. Decko je bio potpuno posvecen izlascima pa nije imao vremena za karijeru :) Pola godine posto se vratio u Cuku, valjda su ga uzeli neki menadjeri pod svoje, pa se opet posvetio fudbalu. Da li ce to biti dovoljno da ozivi karijeru, ili je zajebavanje u kljucnom delu iste jednomserna ulica videcemo. Kockanje sa njim svakako postoji, ali kad pogledamo da su mu rivali za mesto u timu Milic i Srnic, to uopste ne izgleda tako lose :) On i mali Adza bi trebalo da dele minutazu desno, Srnic i Ruiz bi valjda trebalo da odu, a Milic ako ne ode bice na klupi (eh puste zelje). 

 

A i jebes prelazni ok bez da dovedemo nekog bivseg komsiju... 

Link to comment

Imamo 3 leva krila... Rikardinjo, Adzic i Radonjic i svi mogu da "pokrivaju" desno krilo ako treba... znaci Terzicu, treba nam desno krilo...jebes prelazni rok bez 15 igraca..sad ih je samo 11 ili 12...

Link to comment

 

Naravno da je prelazni rok neplanski radjen cim se dovodi 15 i vise igraca... ceo jedan tim sa rezervama...

 

Ja mislim da oni dovlače bukvalno koga god mogu, pa se nadaju da će da ih usere, da će jedan da se prosere i fino proda, a ostali što nemaju pojma, jbg, neka cena mora da se plati da bi se neko prodao.

Link to comment

Pa da, ali kako ih praksa nije naucila da ko god dodje sa strane, plafon koji mi mozemo da izvucemo je da taj igrac ode za dzabe uz oprost dugova (mislim na domace balvane, izuzimajuci Katajia).

 

U zadnjih par godina nasi klinci su otisli za fine pare, vele ljudi koji prate da sada imamo slicnu generaciju kao sto je bila ona Risticeva, Grujina i Joviceva. Ali zasto bi rizikovali kad je ugradnja u Pavkova sigurniji i brzi posao.

Link to comment

Ja mislim da oni dovlače bukvalno koga god mogu, pa se nadaju da će da ih usere, da će jedan da se prosere i fino proda, a ostali što nemaju pojma, jbg, neka cena mora da se plati da bi se neko prodao.

To se zove venture capital biznis. :D
Link to comment

Ja mislim da oni dovlače bukvalno koga god mogu, pa se nadaju da će da ih usere, da će jedan da se prosere i fino proda, a ostali što nemaju pojma, jbg, neka cena mora da se plati da bi se neko prodao.

 

što više transfera više drpanja. država plaća, nisu njihove pare, a procenat je procenat. plus pranje para za drugare iz nikšića i bog da ih vidi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...