Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Biohazard bili u martu '97, a BC su bili u maju...

 

uh, te svirke pamtim uglavnom po glupostima i srbovanju izvođača

 

bila na bajohazardu sa najboljim drugom koji je fan. billy održao mini govor na "srpskom". bili i sutradan na besplatnom afterparty-ju u skc-u kada su svirali i obrade pop rok hitova. kada se završilo i počeo razlaz, minglovali su sa publikom i ovaj što je držao govor me iz čista mira ujeo za nadlakticu

 

na BC je ice-t nastupao u zvezdinom beobanka dresu broj 10. nakon koncerta, onako u euforiji, umesto kući otišli smo u požarevac?! ne znam šta smo očekivali da zateknemo tamo, uglavnom, nije bilo žive duše u gradu. vratili se u bg prvim jutarnjim. u međuvremenu kod kuće nastala panika, posle je bilo malo hevi, morala sam da pišem izjavu gde sam bila cele noći i zašto baš požarevac :lol:

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    210

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da nije sve vreme proveo u zvezdinom dresu. Pamtiću ga kao koncert sa najgorim ozvucenjem, u nekim pesmama sam tek na refrenu mogao da pogodim sta svira

Link to comment

Zar nije IceT bio u Mister Baby dresu?

 

Звездин дрес, бр. 10, горе је писало Ice-T.

Преко је носио ону као кишну кабаницу, и после неког говора је скинуо и показао дрес испод.

Бијо на церту.

Link to comment

Mislim da nije sve vreme proveo u zvezdinom dresu. Pamtiću ga kao koncert sa najgorim ozvucenjem, u nekim pesmama sam tek na refrenu mogao da pogodim sta svira

 

Земо,

код концерата код нас доста зависи озвучење од места где си. Код острва са тонцем је углавном ОК.

Треба се прошетати док пуштају музику пре почетка и наћи добро место.

Link to comment

uh, te svirke pamtim uglavnom po glupostima i srbovanju izvođača

 

bila na bajohazardu sa najboljim drugom koji je fan. billy održao mini govor na "srpskom". bili i sutradan na besplatnom afterparty-ju u skc-u kada su svirali i obrade pop rok hitova. kada se završilo i počeo razlaz, minglovali su sa publikom i ovaj što je držao govor me iz čista mira ujeo za nadlakticu

 

na BC je ice-t nastupao u zvezdinom beobanka dresu broj 10. nakon koncerta, onako u euforiji, umesto kući otišli smo u požarevac?! ne znam šta smo očekivali da zateknemo tamo, uglavnom, nije bilo žive duše u gradu. vratili se u bg prvim jutarnjim. u međuvremenu kod kuće nastala panika, posle je bilo malo hevi, morala sam da pišem izjavu gde sam bila cele noći i zašto baš požarevac :lol:

 

Bio sam ubeđen da je taj afteparty bio isto veče, ali dobro, bilo je davno i nisam bio na istom :D

 

Da, Ajs se skinuo u ciganski dres za jednu ili dve pesme, naravno ne pamtim koji, što reče lik do mene, u Budimpešti je nosio dres Ferencvaroša verovatno. A na temu ozvučenja, nisam imao taj problem, mislim da sam bio u jedno trećem redu otprilike. 

Link to comment

Zar nije IceT bio u Mister Baby dresu?

 

....shit has hit the fan...

 

moguće. u mojoj glavi je ostalo zabeleženo ovako. u svakom slučaju, bio je ciganski :D posle se presvuko, ko svaka pevaljka.

 

Bio sam ubeđen da je taj afteparty bio isto veče, ali dobro, bilo je davno i nisam bio na istom :D

 

bio je možda i posle 2 dana čak? ne mogu da dobacim tačno.

 

 

Da, Ajs se skinuo u ciganski dres za jednu ili dve pesme, naravno ne pamtim koji, što reče lik do mene, u Budimpešti je nosio dres Ferencvaroša verovatno.

 

 al je na kraju oženio srpkinju, a ne mađaricu!

Link to comment

Bio je antisrb momenat na koncertu Laibacha u Hali sportova 1997. No, to je u mom tefteru folirancija, kao i sve što ima veze sa njima. Ako ne računam taj neprijatni deo, koncert je bio dobar. Tad sam prvi put video laser uz gitare.

 

Link to comment

bio je možda i posle 2 dana čak? ne mogu da dobacim tačno.

 

nema šanse dva dana, sumnjam da su ostali toliko dugo, ja pamtim da mi je drugar u gimnaziji sutradan posle koncerta pričao za SKC, ne sećam se kako je on završio tamo (jer nismo bili zajedno na koncertu). Naravno postoji mogućnost da ne pamtim dobro, da je bilo i dan posle koncerta, ali da me neko pita, rekao bih isto veče :)

 

al je na kraju oženio srpkinju, a ne mađaricu!

:0.6: istina! I to kakvu!

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...