Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

dobar je mahatma samo zakla ga pravo ova vertikala. 

dobri su i skuteraši. najzanimljiviju facu ima ovaj u prvom planu, a ipak malo curi iz kadra. 

dobar je i ovaj što prodaje žohare za 60 kinti, a bio bi još bolji da mu ce vidi cela glava i da je sve bliže, možda i bez drugog plana koji je abitan. fakt da je u prikolici bi otkrio i samo far. 

dobar je i onaj prvi jer me navodi da mislim da se vozi pored neke džinovske sluškinje koja trebi grašak sedeći na stolici. 

Link to comment

Jel moguće da sam samo ja komentarisao seriju?  :o

 

trebalo bi da ućutim  :isuse:

 

 

ok. morao bih profotkati malo. 

dajte najbolji predlog za torbicu za mkIII sa 50mm. nisam fazon nošenja ranca.

 

drugo pitanje je dal vredi imati mkIII kao kućni aparat kojim se tako random fotkaju rođendani i sl. ili prodati dok još ima cenu i uzeti nešto jeftinije i kompaktnije? 

Link to comment

dobar je mahatma samo zakla ga pravo ova vertikala. 

dobri su i skuteraši. najzanimljiviju facu ima ovaj u prvom planu, a ipak malo curi iz kadra. 

dobar je i ovaj što prodaje žohare za 60 kinti, a bio bi još bolji da mu ce vidi cela glava i da je sve bliže, možda i bez drugog plana koji je abitan. fakt da je u prikolici bi otkrio i samo far. 

dobar je i onaj prvi jer me navodi da mislim da se vozi pored neke džinovske sluškinje koja trebi grašak sedeći na stolici. 

Hvala na komentarima. Njbojli je ovaj sa dzinovskom sluskinjom  :kralj:

Link to comment

vau, lecha!

 

divne su slike svih forumskih fotografa!

 

od onih koji češće doprinose, primećujem da je mil@n skoro opsesivno simetričan, i po horizontali i po vertikali, verovatno zato njegovi breathtaking pejzaži deluju tako umirujuće. indyjeve kompozicije su dinamičnije i razbarušenije, ali ne i uznemirujuće, možda zato što su uvek tako neverovatno skockane u zlatni presek, ne znam kako mu uspeva. volim i lo zingarove odlomke života iz gradova i gojkostojkovu transcedentalnu egzotiku i vladavsnarodovu divlju afriku i mustanginu sirovu ameriku...

hoću da kažem, ovaj pdf je prava riznica

Link to comment

od onih koji češće doprinose, primećujem da je mil@n skoro opsesivno simetričan, i po horizontali i po vertikali

 

Haha, kakva istina :)

 

Evo za promenu malo krivina, Moto Gp staza, Muđelo, Italija

 

21316378_10155448214592626_7745804276292

Link to comment
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...