Jump to content

Photo

House Of Cards

• Please log in to reply
474 replies to this topic

#466 Čutura

Čutura

„Žljinge briju bljing šljebljenga žimži bljong!

• Members
  • 6,539 posts

Posted 09 June 2017 - 11:52:52

Meni isto dosadno, gledam po pola epizode dnevno :-/

meni kad je dosadno ja batalim  :mellow:

#467 goofs

goofs
  • Members
  • 7,999 posts

Posted 18 June 2017 - 01:20:01

Ti si mudar, ja i ne baš :D

Doterao do kraja, mislim da me je prosao hajp oko ove serije, nije mi vise zanimljivo niti me briga sta ce biti sa likovima. Sve se opet vrti oko istih stvari, zaplet sa kurvom je i dalje tu, isti likovi se okrecu i obrcu...ima fin tvist na kraju sezone, ali dok doteras dotle vise te briga za bilo sta. Moraju pod hitno da zavrsavaju.

#468 mraki

mraki

autsajder

• Members
  • 2,146 posts

Posted 18 June 2017 - 22:39:28

Da, sad već ima previše toga što bi im se moglo kvalitetno obiti o glavu. Red bi bio da se to desi sledeće sezone i da završavaju polako.

Naravno, ne mora to biti način na koji će se serija završiti, ali sve ipak vodi ka tome. Ako bude trajalo još par godina, izgubiće svaki smisao.

Još jedan utisak je da me sve više nervira gluma Kevina Spejsija. Koliko god dobar bio, ovo sad već više liči na preglumljivanje.

Spoiler

Edited by mraki, 18 June 2017 - 22:43:11.

#469 goofs

goofs
  • Members
  • 7,999 posts

Posted 18 June 2017 - 23:36:42

Doslo je do zamora materijala, KS se nije puno promenio u odnosu na prvu sezonu, samo nam je tada to bilo vau, a sad je pre u fazonu "daj ne smaraj vise"...

Spoiler

#470 MayDay

MayDay
  • Members
  • 29,448 posts

Posted 19 June 2017 - 00:47:02

Usher mi je najjači lik trenutno.

#471 Čutura

Čutura

„Žljinge briju bljing šljebljenga žimži bljong!

• Members
  • 6,539 posts

Posted 19 June 2017 - 09:31:56

aser je malo dete™ za dzejn dejvis, ona je otelotvorenje deep state-a, niko ne zna ni sta radi ni za koga 

#472 jorma shparga

jorma shparga
  • Members
  • 340 posts

Posted 19 June 2017 - 16:17:52

Sto se mene tice serija se zavrsila!

A da sam poslusao sebe posle 1.epizode poslednje sezone - HOC bi imao bar zvezdicu vise...

Inace Dzejn radi za Jovicu Stanisica, to je bar jasno  :s_c:

#473 MayDay

MayDay
  • Members
  • 29,448 posts

Posted 19 June 2017 - 17:52:01

aser je malo dete™ za dzejn dejvis, ona je otelotvorenje deep state-a, niko ne zna ni sta radi ni za koga 

Meni ona bas dosta deluje da je jednostavno na platnom spisku nekog velikog biznisa. 

#474 ultra plasticni

ultra plasticni
  • Members
  • 3,262 posts

Posted 19 June 2017 - 18:03:07

Jedno od glupljih uvodjenja likova u pricu. U stvari uvodjenje nije postojalo nego se eto tako tek pojavila. Sto se mene serija je mogla da se zavrsi posle trece sezone

#475 Mil@n

Mil@n
  • Members
  • 14,151 posts

Posted 13 July 2017 - 15:30:54

Jedno od glupljih uvodjenja likova u pricu. U stvari uvodjenje nije postojalo nego se eto tako tek pojavila. Sto se mene serija je mogla da se zavrsi posle trece sezone

+1, ne znam ni ko je ni šta je ni zašto se pojavila i odjednom zavodi red po kabinetu najmoćnijeg čoveka na svetu. 

.Još jedan utisak je da me sve više nervira gluma Kevina Spejsija. Koliko god dobar bio, ovo sad već više liči na preglumljivanje.

To sam rekao posle prve sezone, a sada me nervira daleko iznad neke granice normale. Toliko glumata, pretvara se, napušava, manipuliše da mu se lik negde između potpuno pogubio u svom tom kreveljenju. Iritira me žestoko.

Šta mislite jel preživela Lien? Ne znam što, ali možda mi je i najdraži lik tamo.

Ja znam što, jer je cica samo takva...

Guranje Keti niz stepoenice u Beloj kući je bio nestvarno glup momenat, baš ga preteraše.  :isuse:

Epska glupost. Ima smisla samo ako je znao da će da pogine, a malo ko gine posle 10ak stepenica.

Ipak, dobro su zapetljali sve, poslednja trećina sezone mi je uprkos rečenom baš zanimljiva i napeta. Klasičan HoC rekao bih.