Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

Doterao do kraja, definitivno bolja sezona od prosle, prve dve-tri epizode su mi bile dosadnjikave, posle krece picvajz.

 

 

Zapravo sve krece od pucanja, dinamika je dobra, sporedni likovi su ukljuceni u pricu ali ne uzimaju previse vremena i paznje (ko recimo Dagov oporavak, ceo podzaplet sa onom kurvom, sa onim hakerom, itd.).

 

Robokap je do jaja napisan lik, u fazonu sam da bih i ja glasao za njega :D

 

Kraj mi se nije puno dopao, jeste mocan punchline, ali je nedorecen, strmoglavili su sleper govana njima na glavu, i ostavili bez razresenja, klifhenger.

Recimo kraj druge sezone kada on seda u oval office i lupa prstenom o sto mi je top.

 

Nadam se da ce peta sezona biti i poslednja, doterali su do ivice, ili ce njih dvoje postati predsednici ili ce fasovati i zavrsiti pod istragom ili u nekom jarku. Inace, mogu ovako da spinuju pricu u nedogled, ali to sve postaje malo zamorno.

 

 

 

Link to comment
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

Ako su ti se svidele prva i druga, gledaj, dobra je, ima napetosti i neizvesnosti. 

Mislim da su koncepti prve i druge, gde se on od sekretara uzdize do VPa, pa od VPa do predsednika, jedino sto drzi te dve sezone iznad ove - postoji jasan put ka kojem stremi. Dok u ovoj, pa vec je predsednik i mora da barata raznorazim problemima, sve je dosta zamrsenije i konfuznije.

Link to comment

Vredi :)

 

Delim isto misljenje da treba da zavrse sa petom sezonom, nadam se da Netflix nece da ih gura na silu jer bi mogli  da skrenu sa puta i da dobijemo goru sezonu od trece koja ovako generalno nije losa ali je ispod HoC standarda.

Link to comment

Pogledao 4. sezonu. Mislim da u petoj treba da bude finale i kraj. Ne volim kad me prilikom gledanja obuzima osećaj da gledam naredne epizode samo da vidim "hoće li se deca uzeti".

 

 

 

 

ps Dag se pretvorio u opasnog psihoa (nije spoiler)

Link to comment

Nisam gledao 3. Jel vredno gledati 3. zbog 4. ?

Nisam gledao četvrtu, ali treću treba preskočiti. Kada bi celu treću spakovali u 60 minuta, pa da se pogleda.
Link to comment

U laganom tempu zavrsio, bio sam krenuo zustro, ali onda sam morao pauzu da pravim pa mi je bas leglo jedna dnevno od pola sezone recimo.

 

Pogledao 4. sezonu. Kao da nedostaje jedna epizoda na kraju, takav je osecaj...

 

Sto, ima mnogo otvorenih pitanja, ili ti pozara za gasenje  :D ? Takodje slozicu se sa ostalima, bolja od trece i trebalo bi kraj polako da smisljaju. Ja sasvim zadovoljan ovom sezonom. 

Link to comment

Odgledao i ja. Dobra cela sezona sa dosta twist and turn situacija, neocekivanih (za promenu).

 

Kako se blizio kraj sve mi je vise u glavi bila prica Klintona, Monike, novog rata...

 

 

Jedino sto se dalo nazreti je da ce Tom nagnati™ Kler.

 

Link to comment

Управо одгледао. Одлична сезона, и крај је врхунски.

Једино мислим да је улога Нив Кемпбел недовољно развијена и чак бих рекао небитна. Али хајде, бар ју је лијепо гледати :wub:

Link to comment

Једино мислим да је улога Нив Кемпбел недовољно развијена и чак бих рекао небитна. Али хајде, бар ју је лијепо гледати :wub:

da se skinula razvila bi je sasvim dovoljno :fantom:

Link to comment
  • 1 year later...

ova serija ide na netflix-u?

kad krene sezona onda izbace sve epizode za gledanje?

razmisljam da uzmem netflix na probu mesec dana, taman da odgledam celu sezonu :)

Edited by Ros
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...