Jump to content
IGNORED

Uređenje interijera


Mister No

Recommended Posts

klizna vrata na kupatilu su super stvar i ja to planiram da uradim. pretpostavljam da može da se namesti da budu kao vrata od tuš-kabine ''gumirana'' i da naležu super kad se zatvore te da tako budu dobro toplotno-zvučno-''mirisna'' izolacija.

Link to comment
Tu radnu akciju mogu da ti posaljem na gajbu imam vezu ;) , ali ekipa moze da popije i pojede ....
neka hvala. moja zgrada jedino da se srusi pa iz pocetka, al oni to ne rade. moze pimp my ride ekipa ako znas nekog tamo :D
Link to comment
  • 5 years later...

klizna vrata na kupatilu su super stvar i ja to planiram da uradim. pretpostavljam da može da se namesti da budu kao vrata od tuš-kabine ''gumirana'' i da naležu super kad se zatvore te da tako budu dobro toplotno-zvučno-''mirisna'' izolacija.

ne znam baš za kupatilo ali ja ću staviti tzv ambarska vrata između kuhinje i trpezarije 

ima baš lepih ovde

Link to comment
  • 1 year later...

Možda nije za ovu temu, ali da pitam, preuređujem stan , ajde dajte neki softver za planiranje može i online, treba da razmeštam stvari po prostorijama prevashodno kuhinji i trpezariji...
ništa prekomplikovano...
Hvala

Link to comment
28 minutes ago, Frank Pembleton said:

Možda nije za ovu temu, ali da pitam, preuređujem stan , ajde dajte neki softver za planiranje može i online, treba da razmeštam stvari po prostorijama prevashodno kuhinji i trpezariji...
ništa prekomplikovano...
Hvala

pun ti je pinterest takvih ideja

ti softveri su manje-više glupost

 

nije loše onom lepljivom trakom po podu označiti površinu koju uzima određeni komad nameštaja čisto da vidiš koliko prostora zauzima

 

i metar u šake of kors

Link to comment

Hvala na sugestijama, metar je uzet odavno... I to, srećom onaj od 5m...

Mene ne interesuje izgled elemenata

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

dimenzije čega?

da li razmeštaš postojeći nameštaj/kuhinjske elemente ili uzimaš nove pa ne znaš da li će da stanu i kako da ih ukomponuješ?

daj malo više podataka.

Link to comment

To ćeš triespet puta brže da obaviš ako uzmeš list iz sredine velike sveske na kvadratiće, premeriš i nacrtaš prostoriju, na drugom papiru premeriš i nacrtaš nameštaj i isečeš ga makazama i onda ga rolaš po prvom papiru tamo vamo dok ne vidiš gde šta pasuje. Low tech unplugged verzija, treba ti max pola sata da sve napraviš. Koji god softver da uzmeš, dva dana ćeš da se nerviraš i da ga provaljuješ, dok ga na kraju ne batališ (ili ti neko preporuči neki drugi softver, pa opet dva dana učenja i provaljivanja...)

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
6 minutes ago, Skyhighatrist said:

To ćeš triespet puta brže da obaviš ako uzmeš list iz sredine velike sveske na kvadratiće, premeriš i nacrtaš prostoriju, na drugom papiru premeriš i nacrtaš nameštaj i isečeš ga makazama i onda ga rolaš po prvom papiru tamo vamo doke ne vidiš gde šta pasuje. Low tech unplugged verzija, treba ti max pola sata da sve napraviš. Koji god softver da uzmeš, dva dana ćeš da se nerviraš i da ga provaljuješ, dok ga na kraju ne batališ (ili ti neko preporuči neki drugi softver, pa opet dva dana učenja i provaljivanja...)

+1

 

I nikad ne omane.

Link to comment
7 hours ago, Frank Pembleton said:

Možda nije za ovu temu, ali da pitam, preuređujem stan , ajde dajte neki softver za planiranje može i online, treba da razmeštam stvari po prostorijama prevashodno kuhinji i trpezariji...
ništa prekomplikovano...
Hvala

 

Za početak raširi ruke tamo kuda treba da prolaziš.

 

Ubij teskobu, a za ostalo, koliko ima mesta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...