Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

jos gori su sponzorisani sadrzaji koji u poslednjih par meseci kokaju kao pecurke i napreduju zastrasujuce... tipa nisam lajkovao ni serovao aurora borealis, samo se zaustavio i gvirnuo a oni mi pri sledecem logovanju predlazu da otputujem za $$$ na island sa slikom prelepe aurore :(

Meni su genijalne reklame za neki sajt sa popustima

 

Plati 500 umesto 500 dinara za nesto sto ti uopste ne treba

 

Ajde jednom, al popusti od 0% su vec postali redovna pojava

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

sta se desava sa jebenim fb? nudi mi da pozovem na fb neke kontakte iz praistorije. npr broj telefona bivseg vlasnika stana u kom sam ziveo pre 5+ godina i ciji broj nemam nekoliko godina :blink:
nisam primetio to do danas
neko vreme nisam primecivao i evo veceras se opet desava
 
cak mislim da je u pitanju (izmedju ostalih) i isti covek na kog se odnosio ovaj post od pre godinu i po
razlika je sto sad nije u pitanju poziv na fb, u medjuvremenu je otvorio fb, nego me podseca fb da ga dodam za prijatelja
 
inace sam u medjuvremenu pobrisao sve kontakte, imam svega 2 prijatelja, fb mi sluzi za neka logovanja online
ovaj covek ima oko 80 godina i ima jednog fb prijatelja
nikad nisam pretrazio njegovo ime i slicno, nemamo kontakt 7,8 godina, mailom nikad nismo komunicirali
dakle jedino putem telefonskog broja mi ima smisla, a od tad sam ja promenio najmanje 5 aparata i 3 broja
 
mnogo me nerviraju ovakve stvari
Link to comment

a jbg sad, nisam siguran zajebavas li me, ali mene ovo prilicno iritira :D

 

nisam od onih paranocinih, sto su ubedjeni da nas negde neko sve prati ( imam cak i lk sa cipom! :) )

 

ali, cinjenica da je npr dovoljno imati mobilni da bi ti se manje vise znala lokacija u svakom trenutku + ovakve stvari od fb + gomila nekih kojih mi obicni smrtnici i nismo svesni, a na sve to mozda i ponajvise ko sve barata sa nasim podacima.

npr onaj slucaj od skoro gde je policija opusteno trazila spisak svih gradjanja sa nekom od f dijagnoza. ili npr licno iskustvo, kako se u jednoj firmi u kojoj sam radio odnoslio prema privatnim podacima korisnika, kod mene sve to zajedno izazva prilican nivo gadjenja i nelagode

Link to comment

ne zajebavam te, i mene izuzetno iritira, isprva sam mislio da sam paranoican, ali kad nesto postane pravilo a ne izuzetak onda tesko da je to u pitanju.

Link to comment

 kako se u jednoj firmi u kojoj sam radio odnoslio prema privatnim podacima korisnika, kod mene sve to zajedno izazva prilican nivo gadjenja i nelagode

 

 

 isprva sam mislio da sam paranoican, ali kad nesto postane pravilo a ne izuzetak onda tesko da je to u pitanju.

 

Zapravo gore je nego sto se misli:

 

Leaked document reveals Facebook conducted research to target emotionally vulnerable and insecure youth

http://www.news.com.au/technology/online/social/leaked-document-reveals-facebook-conducted-research-to-target-emotionally-vulnerable-and-insecure-youth/news-story/d256f850be6b1c8a21aec6e32dae16fd

Link to comment
  • 1 month later...

Pitanje za hakere sa foruma: kako je moguće hakovati fB profil, ako nikad nisam pamtio password u browseru, cesto sam menjao isti i nikom nisam rekao?

Link to comment
  • 1 month later...

i kakva je ovo novo poruka kada ostavis sliku na fb da li hoces da je na timeline? a vec je vide svi jer sam je ostavila public. a kad kazes hocu, onda kaze da je svi sada vide na fb

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...