Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pratim te.. Mania je bas u rasulu, meni istekla ali daju neke kodove za nedelju-dve za dž. Dok ne srede uplate. Ako srede.. Al da ih pohvalim arena HD je juče bila besprekorna

Link to comment

Uzeo Amiko A4 Kombo, pusta 4K, samo ovo sto sam gledao po YTubu me razvalilo od ushicenija.

 

Nosicu ga kod nekog da mi krekuje Kodija™ i doda jos neki plagin, ima ljudi po gradu vidim koji to rade za male pare.

 

Jebote zasto ovo nisam kupio ranije

Edited by Caligula
Link to comment

Uzeo Amiko A4 Kombo, pusta 4K, samo ovo sto sam gledao po YTubu me razvalilo od ushicenija.

 

Nosicu ga kod nekog da mi krekuje Kodija™ i doda jos neki plagin, ima ljudi po gradu vidim koji to rade za male pare.

 

Jebote zasto ovo nisam kupio ranije

Šta bre kakvo krekovanje, si ti bre lud?

I gde si bre kupio? Čudi me da nije već instaliran.

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ma imam Kodi instaliran nego (nov sam u ovome jbg) treba uz to jos pluginova (AddOnova) da bih gledao besplatno sto vise kanala. Zato kazem da ga "krekujem".

 

Dajte neki linak na nesto dobro pa da skidam

 

 

@Renne, hvala, ako se ne snadjem javljam se:)

Link to comment

Imaš pun YT tutorijala kako da dodaješ addonove i podešaaš u sitna crevca, stvarno nije (preterano) komplikovano.

Samo nemoj da padneš u klasičnu grešku mmm daj sveeee addonove, aaaa!

 

Meni na boxu i dalje Exodus potpuno završava posao, a na drugom kompu imam ovaj neki novi koji je kao zamena za Exodus (Covenant beše?)

 

Ali, najbolji tutorial ti je da odeš kod Rennea na pivo i dobiješ crash course u podešavanju boxa, ja bi tako da sam na tvom mestu :lolol:

Link to comment

Imaš pun YT tutorijala kako da dodaješ addonove i podešaaš u sitna crevca, stvarno nije (preterano) komplikovano.

Samo nemoj da padneš u klasičnu grešku mmm daj sveeee addonove, aaaa!

 

Meni na boxu i dalje Exodus potpuno završava posao, a na drugom kompu imam ovaj neki novi koji je kao zamena za Exodus (Covenant beše?)

 

Ali, najbolji tutorial ti je da odeš kod Rennea na pivo i dobiješ crash course u podešavanju boxa, ja bi tako da sam na tvom mestu :lolol:

isto tako moze Renne da se pozove na pivo  :fantom:

Link to comment

isto tako moze Renne da se pozove na pivo  :fantom:

 

To sam i razmisljao nego glupo mi da cimam coveka da bije put zbog mog neznanja

 

btw. ulazim u fazon, Renne ce moci da dodje na pivo, ploce i TV :fantom:

Link to comment

Jos jedno pitanjce, da li cu da najebem ako na uredjaju nemam instaliran VPN?

 

Instalirao Covenant, daanas uvece Exodus kada budem imao vremena i to e to. Sjajna stvar, hvala na pomoci dobri ljudi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...