Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

satrapa je genijalac. ono njegovo vođenje emisije je neprejevivo.... "evo sad se pominje to....mislim zakon o denacionalizaciji....već je bilo reči o tome.....gospodine parivodiću kako vi na to gledate?" ili još bolje "zakon o informisanju.... ima tu mnogo problema... kažu mnogi da guši slobodu izražavanja......mnogo se o tome priča..... ,evo miloš vasić da nam nešto kaže o tome...". Car!

Link to comment

Sarapa :Hail:Njegovo poklapanje neistomisljenika je posebna prica. Plus je isao sa Marijanom Risticevicem u Ajris pab na pivo, pa je onda bio neki napad na njih (dal' na Marijana ili na Sapija, ne secam se tacno?). :Hail:No, posto je ovo tema o Studiju B, nije red da zaboravimo Draganu Cosic. Od skoro ima neku ludacku firzuru, skratila je kosu, nista joj to ne valja <_< Ipak, kad napuci usta, meni srce puno. :D

Link to comment

da li ce neko nekad razresiti misteriju sta je on jednom rekao Maji Gojkovic zbog cega joj se posle silno izvinjavao?? secam se da sam upao kasno na tu emisiju, mislim da je na rahmetli politici jos to bilo...

Link to comment
satrapa je genijalac. ono njegovo vođenje emisije je neprejevivo.... "evo sad se pominje to....mislim zakon o denacionalizaciji....već je bilo reči o tome.....gospodine parivodiću kako vi na to gledate?" ili još bolje "zakon o informisanju.... ima tu mnogo problema... kažu mnogi da guši slobodu izražavanja......mnogo se o tome priča..... ,evo miloš vasić da nam nešto kaže o tome...". Car!
Ja najvise volem kada Sarapa u emisiju dodje bez ikakvih papira.To znaci da je fully fit spreman. Edited by nixolaus
Link to comment

A da preimenujete topic u FENOMEN SHARAPA i prebacite na KDP?Pricom o njemu, unistavate imidz STB koji je bio i ostao jedina gradska televizija. Da nije bilo STB ne bi sad gledali 2/3 novinara koji se ne skidaju sa TVa! STB je mozda losa kopija B91, uzasna tehnika, losa dikcija voditelja, kamere se tresu, serije nesto bolje nego na B92... ali to je ipak legendarna televizija. I kad se pomene Dusko Radovic ceo Beograd treba da ustane!

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...