Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Nisam gledao Dead Set i Black Mirror, kao ni Nathan Barley, ali planiram. Screenwipe i Newswipe su fenomenalni serijali, How TV Ruined Your Life nesto manje, ali svejedno dobar.

Link to comment

sad kad razmislim, jesu screenwipe i newswipe za nijansicu bolji od how tv..., kao sto kaze gervasius, ali ne mari nista, posto je i how tv... vrh vrhova, tako da te i nisam zeznula iz nehata

Link to comment

Uh, kako je ovaj topić zakasnio... No, dobro, bolje nikad...Zajebano sve to što je rođeno 1971. godine... generacija... konačno prilika da i to kažem... :)Obratiti pažnju na:Screenwipe &Newswipe

Link to comment
Pomenuo sam pre neki dan, A Touch of Cloth. Komedija u stilu Police Squad, Naked Gun, Airplane, Hot Shots... Ja sam se iskidao, ali izgleda su snimili samo 2 epizode.
jel znas ti kolko ja posla imam a sad moram da uzmem da gledam ovo? :mad:odoh k torentu
Link to comment

volim carlija brukera i gledala bih ga taman da u 10 45-minutnih epizoda cita poeziju jevrema brkovica. posto je bezgranicno duhovit, lako mu oprastam cesta pretjerivanja koja se protezu od prepametnog cinizma ali idu i do potpuno anahronih predrasuda kakve gaje provincijske uciteljice (ocigledno je vec po formatu njegovih serijala da je eksploatator koji ne stoji bas ozbiljno iza svega sto govori )ali a touch of cloth je, makar u ove dvije epizode koje sam pogledala, toliko usiljeno saljiv i saljivo morbidan da je prilicno bezveze.edit, inace cini mi se da mi se malo mijesaju screenwipe i how tv ruined your life. screenwipe je ipak, kad se bolje prisjetim, dosta bolji, a ne za nijansicu kao sto sam rekla.progutala sam ih, kao i newswipe, zaredom u ekspresnom roku, otuda zabuna.izvinjenje fss.

Edited by morgana
Link to comment

Skinuo Deadset, krenula odjavna špica, ja pun zamerki, a onda vidim da je to neki fan edit originalne serije. :isuse:Ali, jebi ga, ne mogu da gledam sad original, nije me dojmilo ovo jer nisu do edita stvari koje mi smetaju. Black Mirror sam pogledao prvu i počeo drugu i, mna, shift+delete. Stvarno ne mogu.Previše sam ja seljak za to.Videću šta je How TV...pa možda dođem sa tim ili nikad više ne otvorim ovaj topic.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...