Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

inace, louis vuitton mi je grozan, posebno mi je nejasno sto se devojcice do osamnaest loze na to, ali sam dobila na poklon zanimljivu i prakticnu imitaciju lv.
na Original louis vuitton se loze samo japanci i seka aleksic.
Link to comment

konnichi wa, atashi wa seka aleksić wa.uh, nemo' da ste tako grube prema luj vitonu :cry:istina, u poslednje vreme jeste prenabudžen i sav kiči, a i devalvirale su ga sjajne zvezde našeg (i tuđeg) estradnog neba - al imao je svojevrsni šarm. ja sam u posedu jedne (oriđ), yet ekstremno dobro očuvane klasike, matching novčarke (kojoj se malo postava uze'bala) i amrela, samo je retko nosim u poslednje vreme. prilažem naknadno sliku na uvid i sud forumske javnosti.

meri, pa eto ti ga rajf!
eh, čuveni rajf, koji se svrstava međ otkrića i pronalaske. na muke me stavlja redovno, što dok ga tražim, pa ne mogu da nađem, što kad mi je na glavi koja me od njega boli posle 7 minuta. a nov je. i sa leopard printom. ne smem s njim na topić o trend hejtovima. Edited by MaryPoppins
Link to comment

pravi profesionalci (ja) u torbi nasdnaravne zapremine drze samo novcanik, neseser, mobilni, olovku, maramice i kljuc (ako ga ne zaboravim)

Edited by morgana
Link to comment
a kakav je stav žemske populacije glede pollini-ja?
ja bih rekla, polini je ok, nije toliko zastupljen ovde kao u Srbiji, ali je po meni dobra firma, kvalitetno, klasicno (ok, mozda malo mnogo klasicno)od stida i srama samo linAk na sliku danas me mara popinsova inspirisala svojom tasnom pa ja resila, da ih kao decu ne razdvajam pa ih stavile sve na pionirsko slikanje :)sustikla na stolu rad moje svekrve, majstor frivolija :) Frivoli - uzasno tezak rucni rad...
Link to comment
ja bih rekla, polini je ok, nije toliko zastupljen ovde kao u Srbiji, ali je po meni dobra firma, kvalitetno, klasicno (ok, mozda malo mnogo klasicno)od stida i srama samo linAk na sliku danas me mara popinsova inspirisala svojom tasnom pa ja resila, da ih kao decu ne razdvajam pa ih stavile sve na pionirsko slikanje :)sustikla na stolu rad moje svekrve, majstor frivolija :) Frivoli - uzasno tezak rucni rad...
:o oooo, pa ovo je sad već teška artiljerija - ooook, sutra iznosim ja svoju neapdejtovanu kolekciju, ne znam kako od muke pred tvoje tašne da izađem, al stisnuću srce junačko :)inače - respect sitah :D
Link to comment
ja bih rekla, polini je ok, nije toliko zastupljen ovde kao u Srbiji, ali je po meni dobra firma, kvalitetno, klasicno (ok, mozda malo mnogo klasicno)od stida i srama samo linAk na sliku danas me mara popinsova inspirisala svojom tasnom pa ja resila, da ih kao decu ne razdvajam pa ih stavile sve na pionirsko slikanje :)sustikla na stolu rad moje svekrve, majstor frivolija :) Frivoli - uzasno tezak rucni rad...
Zutu i crvenu bih odmah otelaSto me je podsetilo na porazavajucu cinjenicu da kako god da obrnem zavrsim u crnoj garderobi, crnim cipelama, s crnom tasnom. Nedavno sam donela casnu kupoholicarsku da cu kupiti makar jednu tasnu u boji - i vratila se u RS sa komada tri - jedna skroz crna, druga crna lakovana, treca crna strikana.
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovo deluje kao odgovarajuca velicina za sve sto mi trebamandarinarotdefwx3.jpginace, cela mandarina duck linija za ovu godinu je mnogo super. i kozne i nekozne tasne, torbe i ostalo. i ova yamamoto linija ima svakodnevnije stvari.cak su i u ovoj bgd satro ispostavi dobili lepe tasne. a cene su, cini mi se 10-15 posto vise nego napolju. ali moze diners na tri rate, heh.

Link to comment
  • 1 month later...
najezim se od tasni koje su istampane sa znakom proizvodjaca. prvi po odvratnosti i seljastvu je luj vutton...i svi koji ga nose. channel je imao ispade, ali se, cini mi se, napokon vraca u stari sjaj. dolce su imali par jako dobrih bez znaka uocljivog. tasne ne nosim, i ne mogu da vidim/povezem kao modni detalj..mada znam da se mnogi loze na to. imam dve....jedna je jos u celofanu :)
meri, pa eto ti ga rajf! navedeni primeri torba su big wub. moje su sve takve, jednu nosim dok se ne raspadne. trenutno nosim jedu stodvadesetdinarku (mamemi), za koju mi dragi prijatelj kaze da cu njene posledice (verovatno radioaktivni materijal (nuklerni otpad 100%) ) osetiti kroz par godina :ph34r: al' do tada ima da budem lepa :wub:inace, louis vuitton mi je grozan, posebno mi je nejasno sto se devojcice do osamnaest loze na to, ali sam dobila na poklon zanimljivu i prakticnu imitaciju lv.
uh,uh...zaboga...img1068rk3.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...