Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

još za moju kožu koja ne reagira baš najbolje na preparate iz masovne proizvodnje.
Imam isti problem i tek sam, nakon godina maltretiranja sa presuvom kožom, našla kremu koja je za mene idealna: Johnson's 24 Hour Moisture Body Cream, ljubim je ja. Krema za bebirone, ali meni radi posao savršeno. Toplo preporučujem.
@LindaAko su tete u Lushu velikodušne sa testerima, probaj Celestial i Almond kisses.
http://www.lush.co.yu/details.php?id=176http://www.lush.co.yu/details.php?id=172Izgleda fino, moram priznati. Moraću da probam. Teško žabu u vodu naterati... :rolleyes:
Link to comment
Ljudi, kako se najbolje i najefikasnije otarasiti tone pudera sa face? (što tečnog što praškavog)
Ja sam pre koristila parcice vate sa mlekom za ciscenje lica. Sada koristim one vlazne maramice (pune su kreme za ciscenje). Posle njih, doduse, obavezno operem lice (tecnim sapunom za facu). Onda sledi moja uobicajena krema.A zasto se koristi tona pudera?
Link to comment
Ma ne bih ja, nego se mora tako.Fala puno, potražiću te maramice ovih dana.
ma da, ne daju ti da rachunash standardnu devijaciju brez ful mejkapa :D neg zene, poshto mi se po glavi motaju razne sumanute ideje, da li je i koliko evoluirao onaj mini-val. nekako mi dolazi da se ukovrdzam (sve usled preterane pameti :lol: ), a nemam predstavu koliko se tehnoloshki odmaklo od baka-tetine ladne trajne? i kolko deru za taj operejshn, ne moram valjda da uzimam kredit :o
Link to comment

Hm, za skidanje šminke mi najbolje služe Balea tuferi natopljeni uljem (ima ih u DM-u). Za one koji imaju nenormalno suvu kožu kao ja, ovo je idealno. Jednostavno, praktično, odlično skida i nimalo ne iritira oči. Pre toga sam koristila NIVEA VISAGE Gentle Facial Cleansing Wipes7755sml.jpgi nisam imala problema do skoro, kada je koža kapaka počela da me peče od njih. <_<

Link to comment

nacula sam nesto o avangardnom minivalu s mnogo blazim hemikalijama nego sto su se ranije koristile. procedura je takva da se prvo montiraju vikleri (naravno), skinu, frizura se dodatno oblikuje i hemikalije se tek onda nanose. efekat je kratkotrajniji nego kod old school m.v. ali je i rizik manjiproizvodjac sredstva za ovu fensi ondulaciju je wella. ne znam koji salon u beogradu koristi njihove preparate, al znace neko (apotekarica?)a i sumnjam da wella drzi monopo nad novom ladnom trajnom. bice da je problem u mojoj ogranicenoj informisanosti.

Link to comment
nacula sam nesto o avangardnom minivalu s mnogo blazim hemikalijama nego sto su se ranije koristile. procedura je takva da se prvo montiraju vikleri (naravno), skinu, frizura se dodatno oblikuje i hemikalije se tek onda nanose. efekat je kratkotrajniji nego kod old school m.v. ali je i rizik manjiproizvodjac sredstva za ovu fensi ondulaciju je wella. ne znam koji salon u beogradu koristi njihove preparate, al znace neko (apotekarica?)a i sumnjam da wella drzi monopo nad novom ladnom trajnom. bice da je problem u mojoj ogranicenoj informisanosti.
fala fala. pravo da ti kazem, vishe me interesuje (relativna) trajnost ladne trajne, nego rizik. a sto se tiche dodatnog oblikovanja frizure, to ne dolazi u obzir :D
Link to comment

zaboravila sam da pomenem da je malkice skuplji :inn: ali dugo traje, iako pakovanje (tj. velicina istog) ne odaje isti utisak. Recimo da kupim tri u dve godine, pa kad se uporedi sa kupovinom nekog manje efikasnog jednom u dva meseca, dodje na isto. to mi je doduse i jedini luxury proizvod za negu, sve ostalo je pantenol, fizioloski rastvor, johnsons baby maramice, AD kapi i sl. (pisala sto puta, pa da ne davim)kremu za lice ne koristim uopste, tj. trudim se da se hidriram iznutra. Kad bas moram stavim onu univerzalnu neutrogenu.

Link to comment
Hm, za skidanje šminke mi najbolje služe Balea tuferi natopljeni uljem (ima ih u DM-u).
je, ovo je odlično, praktično i dugoročno mislim čak jeftinije od kombinacije mliko za skidanje+tupferi. samo meni je malo bljak sva ona mašćoba pa sam se vratila na staro. e da, i jedna antipreporuka: l'orealova happyderm pjena za skidanje šminke, em ne skida kako triba, em je onaj zvuk šištanja pjene na faci :ph34r:
Link to comment
zaboravila sam da pomenem da je malkice skuplji :inn: ali dugo traje, iako pakovanje (tj. velicina istog) ne odaje isti utisak. Recimo da kupim tri u dve godine, pa kad se uporedi sa kupovinom nekog manje efikasnog jednom u dva meseca, dodje na isto.
:) pa da, bolje jedan dobar proizvod nego testiranje nekoliko losih koji se na kraju ni ne iskoristehvala
Link to comment

E ajd da ne otvaram poseban topik, pricajte malo o kosi, tj. o opadanju kose, da li imate problema sa tim, da li ste obavesteni o medicinskim razlozima za opadanje kose, kuda, kako i sl. Ajd, molicu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...