Jump to content
IGNORED

Sjetimo se djetinstva (moji prvi igrački koraci)


Singer

Recommended Posts

E da...

 

Kako zaboraviti Mortal Kombat, Street Fighter.. ostavljali smo dzeparce igrajuci to "na rucku" :D

Sub Zero i Blanka, sto se mene tice. Koji je tek bio hit kad je izasao Mortal Kombat film, svi napaljeni ko da gledaju Brus Lija :D  

 

Boulderdash_Animation.gif

 

boulder dash

AAAAA!! Jedna od najboljih :D

Link to comment

blue max, paper boy, barbarian, ghost & goblins, green beret

komodor ftw!

 

da, zaboravio na paper boya i barbarian. kakva je igra bio barbarian. kad uhvatiš mač pa iz okreta mu otfikariš glavu. bar 5 džojstika je platilo danak...

Link to comment

C64 foreva!

 

Meni je prvo oduševljenje bio Baggit Man. Boulder Dash odmah tu negde uz Blue Maxa...

 

 

 

 

Onda sve manje-više standarno u žanrovima koje sam igrao.... a prva i zapravo jedina igra koja me je stvarno izmestila i koja mi je bila potpuno van vremena i prostora je bio prvi System Shock, potpuna sloboda pokreta, prava virtuelna realnost plus i ona 'igra u igri' tj. postojanje virtuelnog sveta u virtuelnom svetu (hakovanje u internom 3D sajberu-spejsu). Plus sve to u SF svemirskom okruženju, pa i slika u full-screenu monitora bez okvira i ograničenja.

Naravno da sam bio i jedina osoba za koju znam da ju je tada (a i ikada) uopšte igrala na ovim prostorima, ostali su igrali uglavnom fantasy dungeon crawlerse  :lolol:

 

Link to comment

stelovanje glave :heart:

 

He, to možda sad izgleda :heart: , tad je bilo :fur: .

 

 

Ajde to, nego koliko brojeva Sveta Kompjutera imate?

 

Ja sam imao sve do pre neku godinu, onda sam ih poklonio drugaru, mislim da ih je odneo u podrum i ko zna šta je dalje bilo, pošto se odselio iz Srbije.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...