Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

gledao sam ovo juniorsko prvenstvo srbije. klinci od 91. do 93 godista.1. fmp2. beovuk3. knjazevac4. hemofarmfmp ima najjacu ekipu, ali nisu toliko dominantni koliko sam mislio. meni se najvise svidja plej vukasovic. djekic je mvp turnira, ali nisam toliko odusevljen. musli je dominantan zbog svoje visine, ali i pored toga nekoliko puta su ga fino izblokirali beovucani. rezervni plej je miljanovic za koga kazu da je najbolji kadet. nije mnogo igrao.beovuk ima odlicnu ekipu. najbolji igrac je torlak. plej je takodje odlican, ali nisam zapamtio prezime. 93. je godiste. knjazevac je najmladja ekipa na turnira. sedmorica igraca su 93. godiste, a samo dvojica nemaju pravo nastupa u juniorskoj konkurenciji sledecegodine.

Link to comment

Gledao polufinala, ali ne i finale. Ima stofa medju klincima. Musli kao da stagnira, mada vidim da je u finalu bio efikasan, a u prvom poluvremenu imao indeks -7. Djekic izrasta u odlicnu cetvorku, Vukasovic veoma zrelo igra za svoje godine.Krstic iz Knjazevca obecava, a Torlak iz Beovuka bi trebalo da postane igrac.

Edited by The Ghost
Link to comment

kojote, plej iz Beovuka 93. je Socanac? Nisam gledao, ali znam da igra. 93. je i Krstic iz Knjazevca(FMPova filijala), Avramovic iz Mladosti, Cvetkovic iz Zvezde i Miljenovic. Svi jedinice i dvojke.Djekic je od onoga sto sam ranije gledao daleko najveci potencijal medju igracima 91. a i sa vise strana sam cuo da je mnogo bolji od Muslija. Decko ima sve elemente u igri, moze da izraste u kompletnu modernu cetvorku. Njegov je problem sto verovatno nece potpisati profesionalni ugovor pa ga Covic drzi po strani. Musli se forsira samo zarad osvajanja trofeja.

Link to comment
kojote, plej iz Beovuka 93. je Socanac? Nisam gledao, ali znam da igra. 93. je i Krstic iz Knjazevca(FMPova filijala), Avramovic iz Mladosti, Cvetkovic iz Zvezde i Miljenovic. Svi jedinice i dvojke.Djekic je od onoga sto sam ranije gledao daleko najveci potencijal medju igracima 91. a i sa vise strana sam cuo da je mnogo bolji od Muslija. Decko ima sve elemente u igri, moze da izraste u kompletnu modernu cetvorku. Njegov je problem sto verovatno nece potpisati profesionalni ugovor pa ga Covic drzi po strani. Musli se forsira samo zarad osvajanja trofeja.
da, socanac. odlican klinac.sad kapiram zasto je knjazevac toliko jak. zaboravio sam da su oni fmpova filijala. Edited by kojot
Link to comment
  • 4 weeks later...

bio je dominantan na ovom turniru evrolige. videcemo sledece sezone koji su mu dometi.miljenovic je odigrao fenomenalno. mozete da pogledate hajlajtse sa svih utakmica na youtube. ima fantastican pregled igre.

Link to comment

Evo gledam objaviše i mladu reprezentaciju...plejmejkeri: Dušan Katnić (Mega), Filip Čović (FMP) i Aleksandar Vlahović (Partizan)bekovi: Stefan Stojačić (Mega), Branko Lazić (FMP), Andreja Milutinović (FMP), Filip šepa (Crvena zvezda) i Stefan živanović (FMP)krila: Aleksandar Mitrović (Mega), Vladimir Lučić (Parizan), Dragan Milosavljević (Napredak), Bogdan Riznić (Partizan) i Uroš Petrović (Hemofarm)krilni centri: Nikola Marković (FMP), Dušan Cvetković (Mega), Stefan Birčević (Metalac), Stevan Jelovac (Vizura) i Bojan Subotić (FMP)centri: Nikola Maravić (Mega), Đorđe Gagić (Crvena zvezda), Uroš Luković (FMP) i Duško Bunić (Novi Sad). Vidim nema Muslija. Zna li ko kakva su ova deca na centarskim pozicijama?EDIT: Evo sad videh da su objavljeni spiskovi i za juniore i kadete i da je Musli međ juniorima. Kašte meni neukome kako ide ta podela mlađih selekcija po godištima?

Edited by dare...
Link to comment
Vidim nema Muslija. Zna li ko kakva su ova deca na centarskim pozicijama?EDIT: Evo sad videh da su objavljeni spiskovi i za juniore i kadete i da je Musli međ juniorima. Kašte meni neukome kako ide ta podela mlađih selekcija po godištima?
Centri su drvo do drveta, sa minornom minutazom u minornim klubovima. Uopste, losa generacija, Katnic i Stojacic su najbolji igraci.Po godistima igraju mladi (89. i 90.), juniori (91. i 92.) i kadeti (93. i 94.). Juniori i kadeti su dosta jaki i bice verovatno izraziti favoriti za zlato.
Link to comment
  • 2 weeks later...

drug mi je rekao da ce nedovic igrati za mladu reprezentaciju na zahtev dude ivkovica.finale obratite paznju na miljenovica i njegove asistencije (broj 10). decko je jos uvek kadet, a ovako igra u juniorskoj konkurenciji. definitivno najveci talenat u mladjim selekcijama.nisam znao da je fmp igrao vs usa. pobedili su, a za usa je igrao wall, natalentovaniji srednjoskolski igrac. izgleda da ga je cuvao covic :D

Edited by kojot
Link to comment

evo sta kazu na draftexpressu za nenada miljenovica.http://www.draftexpress.com/article/Nenad-...ian-Smile-3207/odavno nisam procitao ovakav text o nekom mladom igracu.najzanimljiviji mi je onaj deo gde se kaze da je miljenovic pogledao ka klupi kada je dao pas iza ledja. mozda je problem fmpa to sto im je rezultat u mladjim kategorijma bitniji od razvoja igraca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...