Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Da se ne lazemo, opstanak je ove sezone cilj, svasta se izdesavalo i slabija je sezona u odnosu na zadnje dve. Ove ovolike povrede su mi misterija, kao Pakult za sve kriv, a posle njega raspala se igra skroz. U situaciji kad bi pola lige volelo da nas vidi kako ispadamo, mislim da je opstanak cilj i da mora da skupljamo ove bodove protiv slabijih i da se ne zajebavamo. Nismo naivni, sestu sezonu za redom smo tu i mora to da se izgura bez obzira na pritiske svih vrsta.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da se ne lazemo, opstanak je ove sezone cilj, svasta se izdesavalo i slabija je sezona u odnosu na zadnje dve. Ove ovolike povrede su mi misterija, kao Pakult za sve kriv, a posle njega raspala se igra skroz. U situaciji kad bi pola lige volelo da nas vidi kako ispadamo, mislim da je opstanak cilj i da mora da skupljamo ove bodove protiv slabijih i da se ne zajebavamo. Nismo naivni, sestu sezonu za redom smo tu i mora to da se izgura bez obzira na pritiske svih vrsta.

Daleko smo mi od opstanka i mislim da smo sa ovim timom i Toncevim opstali jos na pocetku sezone.

Mislim da cemo lagano do tog nekog sestog, sedmog mesta pa i na vise ako dodju dobra pojacanja i ako se vise ne prave oscilacije ni sa trenerima ni sa upravom.

Ovaj vetar u ledja nam je dovoljan za slabije ekipe i sa solidnim kvalitetom koju nasa ekipa poseduje. Za bolju igru i rezultate protiv jacih ekipa u ligi nam treba stabilnost kako materijalna tako i na svim drugim nivoima.

Verujem da Djumi moze da napravi igru i mislim da je dosta toga poboljsao ali taj pad u igri morace da resi bar do zime a onda ko je mnogo "padao" da mu se zahvale i dovedu nekog ko ce da izgara.

Meni se ova postava svidja i mozda umesto Zileta da puste Aksentijevica na krilo i to je to. Ne znam samo da li su u obavezi da imaju bar jednog igraca odredjenih godina ili to za Super ligu ne vazi?

Aksa i Raul bi pokidali po desnom krilu jer su obojica borbeni i znaju fudbal. Da je Aksentijevic igrao ovu utakmicu umesto Zivkovica sigurno da bi bi bio opasniji bar duplo.

Ipak Mladost nam je u gostima uvek bila kamen spoticanja. Ne verujem da cemo na dalje imati iole slicnu utakmicu kao ovu.

Link to comment

Svi se sprdaju sa Radnickim i sviranjem penala,da Toncev gura!

U Srbiji su svi uglavnom navijaci blizanaca a oni treba usima da se pokriju. Jedinu kritiku primam od nasih navijaca i neutralnih ... Ostalo prvo da pocosti ispred svog dvorista...
Link to comment

Veruj mi druze,blizanci su nesto drugi!

I Vosa,Napredak,Cacsni,Vozdovac itd.

Do sad su nas prozivali da igramo 3 za 3 sa Spaletom(koji je kriminal klub sa namestanjima i malverzacijama)!

A sada se Srbija sprda sa nama zbog Tonceva i svih penala i navlacenja sudija!

Sta ce nam to u zivotu????

Link to comment

Veruj mi druze,blizanci su nesto drugi!

I Vosa,Napredak,Cacsni,Vozdovac itd.

Do sad su nas prozivali da igramo 3 za 3 sa Spaletom(koji je kriminal klub sa namestanjima i malverzacijama)!

A sada se Srbija sprda sa nama zbog Tonceva i svih penala i navlacenja sudija!

Sta ce nam to u zivotu????

 

Cisto da vidimo malo kako je biti sa druge strane, jer su nas je*ali od kad ja pratim Radnicki, a ima skoro 30-ak godina vec....

Link to comment

Veruj mi druze,blizanci su nesto drugi!

I Vosa,Napredak,Cacsni,Vozdovac itd.

Do sad su nas prozivali da igramo 3 za 3 sa Spaletom(koji je kriminal klub sa namestanjima i malverzacijama)!

A sada se Srbija sprda sa nama zbog Tonceva i svih penala i navlacenja sudija!

Sta ce nam to u zivotu????

Ja ti reko.. Kada me prozove navijac Borca ili Vozdovca ako ih imaju, mozemo da pricamo i da im se i ja izjadam. Blizanci nisu drugo nego prvo i pioniri su u tim igrama i tesko da im iko moze prici. Da te ne podsecam gde je Toncev bio pre nas samo je tad savez bio naklonjen Partizanu. Kad si pomenuo Vojvodinu da te podsetim na ono finale kupa 2011te i jednu od najvidljivijih pljacki u nasem fudbalu. Tada je Vojvodina odlicno odigrala i sudije nisu mogle sitnim navlacenjima i prekidima da prelome utakmicu. Morali su pored svega da im poniste gol i nedosude penal a Partizanu da dosude nepostojeci. Vojvodina se povukla sa terena i posle 15min. sudija svira kraj i pobedu Partizana. Kad Partizan ukrade optuzi Zvezdu, kad Zvezda ukrade ona optuzi Partizan... Tamo sve kipti od morala i postenja...

Ako trebam da se kritikujem, kritikovacu se ali ne dam gorem od mene to da mi radi...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Море, сваки пут нек досуде за нас по 2 пенала...

Pa kad prodaju Pavkova za koje milionce. Al ce se Toncev nabroji suske  :naughty:

 

Uzgred, pre ce biti da se ovi penali sviraju kako bi se Pavkovu digla cena, neg sto nas kao tim guraju. Sto se vidi iz prilozenog...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...