Jump to content
IGNORED

Konačne tabele fudbalskih liga Srbije


Mors

Recommended Posts

U knjizi je sadržano preko 2000 imena: igrača, sudija, funkcionera podsaveza i saveza. Sigurno oko 1500 klubova koji se pojavljuju po takmičenjima. Neverovatan broj podataka.

 

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mors :ziga:

Zaboravio sam da dodam. Neće biti mnogo slika, uglavnom slike pehara, i verovatno grbovi svih prvaka podsaveza. Inače imam dosta slika i igrača, funkcionera, timova. To ću za drugi tom odnosno drugu knjigu ostaviti.

U knjizi je sadržano preko 2000 imena: igrača, sudija, funkcionera podsaveza i saveza. Sigurno oko 1500 klubova koji se pojavljuju po takmičenjima. Neverovatan broj podataka.

 

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

 

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Nadam se da ce biti mesta i za takmicenja za vreme okupacije u endehaziji u nedicevoj srbiji kao nekakvom dodatku, pogovoru...

Nažalost neće. Knjiga se bavi isključivo fudbalom do samog početka 2. svetskog rata, odnosno do 6.4.1941.

Ali, da ne očajavaš, to sam ostavio za drugu knjigu koja bi bila nešto kao nastavak ove prve. Obradio bi sva takmičenja u NDH, Nedićevoj Srbiji, Bačkoj pod Mađarima, Makedoniji pod Bugarima kao i Sloveniju i Crnu Goru (da da i tu se igrao fudbal, prvenstvena takmičenja) ali da ne otkrivam previše.

 

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

[emoji106]

Jos me samo obraduj da ce i knjiga iz stampe do sredine septembra, da mogu da je maznem dok budem u Srbiji... ;)

Takav je neki i plan da u septembru izadje iz štampe. Neće biti teško dobaviti knjigu :)

 

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kad će knjiga ,je li odštampana ?

Pozdrav Spale. Nadam se do kraja godine malo se "odužilo", finalizira se. Ima nekih materijala (iz Zagreba) koje čekam da popunim neke rupe, da to bude kako sam zamislio. Malo strpljenja i biće ;)

Knjiga je vrlo obimna i neću da prepustim ništa slučaju (e kako si to izostavio i slično...)

PS

Za Prvu ligu 23-40 mi je ostalo nepoznato samo imena trojice igrača...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...