Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

Zna li iko gde da potrazim nesto strucne IT literature za "kupovinu" ?

 

Do sada sam uvek trazio na mobilism tocka org, ali tamo nema puno toga.

avaxhome

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...

Naleteo sam na riznicu starih rpg knjiga (Battletech, Palladium, SW, W40K, D&D,d20... ). Ima stvarno svega. 

https://rpg.rem.uz/

Kada kažem svega, to stvarno i mislim. Obratite pažnju na magije koje mogu da se bacaju.  ^_^

 

 

 

 

THIyd07.jpg

 

2ED8tWs.jpg

 

QEeDWjh.jpg

 

 

 

Link to comment

Kad konvertujete knjige u Calibre (npr epub u mobi) da li podesavate nesto ili po difoltu kliknete ok da program odradi ? Interesuje me ako ima nekih caka da se izvuce maximum...

Koristim moon+reader app za čitanje na telefonu i samo sam konvertovao u epub (obično iz pdfa) bez ikakvih dodatnih podešavanja. To mi je sasvim ok.
Link to comment

Kad konvertujete knjige u Calibre (npr epub u mobi) da li podesavate nesto ili po difoltu kliknete ok da program odradi ? Interesuje me ako ima nekih caka da se izvuce maximum...

 

Ja sam pokušavao svašta da podešavam i šta god da sam radio uvek sam dobijao isti rezultat :D Po iskustvu PDF->MOBI radi samo ako je u PDFu čist tekst, inače bude bagovito, takođe često bude problem sa č ć ž đ slovima, pa tu treba malo sređivati neke stvari, opet, ništa nisam uspeo u Calibreu već pre konverzije. Ostale konverzije iz eBook formata u druge eBook formate su uvek išle glatko sa default podešavanjima.

Link to comment

Tnx ljudi, imam dosta knjiga u pdf a treba da prebacim u azw3 ili mobi za kindle... default vrednosti daju ok rezultat sa calibre.

 

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...