Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

Ma znam da ima, ali pitam koji je najbolji medju buranijom...Djaba mi pikseli kad aparat ode u kurac posle godinu dana, sto se desilo sa dva Canona koje poznajem (a kostali su malko vise od 100?).Ajde da se otroshim za taj Nikon, kad kazete. Fala :)

Link to comment
Ma znam da ima, ali pitam koji je najbolji medju buranijom...Djaba mi pikseli kad aparat ode u kurac posle godinu dana, sto se desilo sa dva Canona koje poznajem (a kostali su malko vise od 100?).Ajde da se otroshim za taj Nikon, kad kazete. Fala :)
to bi bio i moj izbor... dosta su se fino pokazali kod kolega i kolezinica...
Link to comment
  • 1 month later...

Taj Canon 550 je jedini koji izbegavamVeliki sam pristalica Canonovih aparata posedujem a710ispre njega a510 i a520.Ta a550 mi ima previse plastike koja mnogo "skripuće" a i onaj njegov displej pravljen za 2 inca a ubacena je 1,8 inča dijagonala ...nekako mi ... sklepan nabrzaka moje misljenje: probaj da ga izbegnespreporukaa570istrebalo bi da bude jeftini za desetak eura :wink:570.jpg

Link to comment
takojdje A650IS - 12mpx, pokretni ekran itd itd.
mnogo je 12mpx mnogo je kume:lol: gde na letovanje da se ode a da imas (cirka) 150 slika ... Edited by eye of the beholder
Link to comment
Hvala vam svima. Sad samo da se smislim da li da kupujem ovde (mislim, u Srbiji).A dok se smislim, pasce cene :wink:
Probaj preko nekog u inostranstvu da kupiš , mnogo je jeftinije.
Link to comment
Probaj preko nekog u inostranstvu da kupiš , mnogo je jeftinije.
Možda nije baš mnogo jeftinije u svakom inostranstvu, ali ako može da kupi u USA, onda je stvarno džabaka, praktično u pola cene.
Link to comment
Hvala vam svima. Sad samo da se smislim da li da kupujem ovde (mislim, u Srbiji).A dok se smislim, pasce cene :wink:
Big is not beautiful.Sta radis sa slikom od 12MB? To je A1 poster. Posalji je nekom emailom i ima da te proklinje.Ako mozes, kupi aparat koji ima (svi imaju vise a skoro niko nema manje ) podesavanje da slika bude 1.2 Mpixela. To je lepa slika, 140-180KB. I fina za stampanje standardnih formata fotografija, kao razglednice, email i postovanje.Ako hoces da stampas slike i budes near-pro, ti aparati kostaju 1K US$ plus.Cak se mislim da uzmem 5 godina stari aparat od rodbine i da im dam moj danasnji, neka se slikaju sa 12MB slikama. Stari je imao 1.2 Mp opciju.Te velicine slika su mi velika prepreka da postujem ovde. Treba mi skoro sat vremena da napravim post sa 3-4 slike.Smanjuj, smanjuj...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...