Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Wok republic

 

Precenjen treš, bar za ovo što sam ja pojeo, neke Shanghai nudle. Udavljene u krš slatkom hoisin sosu, bljantave, sa žilavom, nedovoljno začinjenom svinjetinom, koje ionako ima premalo. Par komadića vodenastih šampinjona, šargarepa i par kolutova čilija za 520 dinara... naravno, u ambijentu od golog betona sa iscrtannim zidovima i "kreativnim" parolama u stilu hipsterove tetovaže

 

Dobiće još jednu šansu da im probam Pho, ali sumnjam da će popraviti utisak

Link to comment

Precenjen treš, bar za ovo što sam ja pojeo, neke Shanghai nudle. Udavljene u krš slatkom hoisin sosu, bljantave, sa gnjecavim pohovanim tofuom

 

Ovo sam ja jeo pre neki dan u Soy Food ili tako nešto, Bulevar blizu ugla sa Golsvortijevom, lokalče sa tri stola u kom se sprema na licu mesta. Još je taj tofu jedini koji nema malu porciju, i košta jebenih 550 kinti :(

Link to comment
  • 3 months later...

Samo da preporucim 42nd Street u Djuke Dinica kod Djerma.

 

Slucajno naleteo na fejsu na njih preo nekog XY eventa, otisao da probam i naleteo na vrlo verovatno jedinu deep dish pizzu u Srbiji. ostale pice su im ok i ti sendvici i hot dogovi, ali nikako ne mogu da se nateram da uzmem bilo sta sem deep dish kad god odem.

 

22519202_1682447318452222_41395205157020

 

 

18556781_1535117226518566_12561253609047

Edited by *edited by mod
Link to comment

Tu ima crvenog sosa sa mesom za pristojne lazanje.Zavisi koliko sira je ubaceno,moze biti masno onako,ili porcija za shumskog radnika,Majkl Felpsa,celu posadu dedliest catch. 

Link to comment

Nema dostave 480 kinti, dvoje jedu da crknu iako je obim tipa 25cm. Od sastojaka samo mocarela, peperoni, crveni sos, malo zelene ljute paprike i parmezan na kraju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...