Jump to content
IGNORED

Њујорк, Њујорк...


Њујоркер

Recommended Posts

Ma pusti Miladina, hoce li se konacno, pojaviti Njujork kao poseban topic. Ono sa "putovanja" skroz je neadekvatno. Red je, da i mi negde caskamo o "nashem" mestu prebivalista :P Evo, ja veceras bio kod Coje u "Kafani" (da znas, sutra se ide u Burbon, promena plana :) ). Nije loshe, mada moze i bolje. Uz nekoliko prigovora vlasniku (nedostaje TV, mogucnost placanja kreditnim karticama, i zvezdina zastava angry.gif ), sve ostalo je manje-vishe korektno.
Ето топика, да се опустимо ко у Кафани©® cool.gif Јел тај Бурбон онај фр. ресторан код Колумбије што си ми помињао?
Link to comment
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Luc

    36

  • Њујоркер

    20

  • smorrior

    14

  • paculla

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето топика, да се опустимо ко у Кафани?? cool.gif Јел тај Бурбон онај фр. ресторан код Колумбије што си ми помињао?
Nije kod Kolumbije. Dole je kod pozorista, samo produzis istom ulicom. Restoran izgleda fantasticno, svratio sam na kratko u sredu, pre smora od nekog mjuzikla (izasao posle prvog china) na Brodveju. I da, super je Karadjordjeva u Kafani.
Link to comment

>>I da, super je Karadjordjeva u Kafani. Znam, moja mala jedva ceka da opet odemo tamo;-) Ne zove se Karadjordjeva za dzabe Devojacki san:PJa sam smazao vesalicu samo tako. Bila je prste da polizes.

Link to comment
  • 1 month later...

Citam pre neki dan o teskoj situaciji u kojoj se nalazi jedan od najlepsih i najstarijih njujorskih mostova - "Highbridge". Radi se o mostu za peshake, prvom takvom u Njujorku, koji je povezivao Menhetn (kod Vasington Hajtsa) i Bronks. S obzirom, da svaki dan prolazim ispod tog mosta, tek posle procitanog teksta poceo sam da obracam malo vishe paznje i zagledam u konstrukciju i okolinu (propast). Stvarno izgleda impresivno, ali je nazalost zatvoren i poprilicno ruiniran, poput delova grada koje povezuje.Edit: Stigla Hana :unsure: Tesko da ce sutra biti tenisa...

Edited by Luc
Link to comment
Pocinje nova fudbalska sezona. kako stojimo sa muzickim repertoarom u nasem gradu?
Za fudbal se ide u Foksboro :wub: Njujork je 1 rupa, nemaju cak ni stadion :P
Edit: Stigla Hana :unsure: Tesko da ce sutra biti tenisa...
Stigla, p.... joj materina. Pokisoh ko pacov za 2 bloka hoda. angry.gif Edited by Њујоркер
Link to comment
Za fudbal se ide u Foksboro :wub: Njujork je 1 rupa, nemaju cak ni stadion :P Stigla, p.... joj materina. Pokisoh ko pacov za 2 bloka hoda. angry.gif
мени столице остале напољу :( Код нас су поставили и вреће против поплаве :o
Link to comment

Kakav smor dan. Sada sam kod Ludaka na bugaji! Kisa ko iz korita, nemozes ni pivo da kupis:( ! So, bar nisam gajbi, i cekam ko Nadal. Pici kisa, ja po kisi picim... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment

Ova kisa ne prolazi. Gospode, kakve nepogode. Dole kod 114-te i Medisona zapalila se zgrada. Mnogo je vlazno i vruce. Idem preko puta po pivo, pozar, mora da se gasi ... Pre neki dan citao sam o Pekicu. Nemogu da razumem da neko sere po stvaraocu "Zlatnog runa". Coveka koji je napisao najduzu i najlepsu recenicu na srpskom jezijku. E jebote*$%@ Mesto da smo ponosni! A danas bruka u Beogradu. Protiv Farskih Ostrva samo mrsavih 2:0. Rasklopice nas rasklopljeni Francuzi. Mesto da 'metnemo jedno 7 ili 9 golova , samo dva u mrezi Farna. A i Drvored igra:( . Sta taj igra? E Jebote*$&@#

Link to comment
Osvanuo je idealan dan!!! Treba ga provesti u prirodi. Priroda, mnogo dobro...tuzna vest:http://www.blic.co.yu/kultura.php?id=55966
Dobro jutro.Vidimo se na djeneralovom imanju uskoro?
Link to comment
tresla se gora, rodio se mis. padala malo kisa, vetar dunuo dva minuta.
Zato sam sinoc pokisao, minimum pet puta. Chak me pljusak oshinuo i u metrou (sedeo sam pored vrata angry.gif ). Nema veze, zato je danas prelep dan :wub: Bice jos lepsi ako JJ dobije veceras cool.gif
Link to comment

Nego, jel' videste ko su nam, izgleda novi sugradjani? To jest, dva nova pojacanja Niksa za predstojecu sezonu - Darko Milichic i Marko Jaric :lol: Darko je vec u najavi, novi idol Richvuda i ugledni domacin u Klubu ;) . Dakle, bice zanimljivije pohoditi Medison ove sezone :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...