Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

  • 1 year later...

gospocka?

 

necu nishta da kazem. proshla sam malopre pored bazena na slaviji, izbijaju izvorchici od po pola metra, bash je besmislena i ideja i izvedba :(

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ne hvalite se novom fontanom?

 

:sad:

 

 

Bruka.

 

Na vasarima sam vidjao sklopocije koje vise lice na fontanu od ovoga. Ovo ne znam sta je, pobacaj neki vajarski valjda, grehota za kamen. Inace prolazim tu svako jutro, kada sam prvi put video mislio sam da su radnici privremeno naredjali blokove kamena jer je tu do skoro bilo gradiliste.

Link to comment

Prosao danas pored, zagledao - iz nekoliko metalnih necega curka voda po malo i kvasi zedni kamen. Visak se sliva dole u najvise 3cm plitku kamenu kadicu i citav proces je vrlo tih i izolovan od buke ulice. Potpuno zen stvar, tipa kalcificirani oblik zivota pao iz kosmosa direkt u gospodsku, stoji okamenjen i tiho place na sve oci koje ima.

 

kozmicki weltshmertz.

 

Daj bre da damo nekom narodu da naseli ovu zemlju.

Edited by Caligula
Link to comment

Ako si odvaljen od svega, lepo je. Ali na taj nacin je lepa i desna strana tezge sa sijalicama. Zato kazem zen, treba da udjes u taj Alef i da se prepustis, bez da razmisljas ko je tu uzeo pare i odakle uopste ideja nekome da napravi nesto sto toliko iskace iz potrebe ulice, grada i zivota kao takvog.

Edited by Caligula
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da se vratim na fontanu™ - skoro svakog jutra prodjem tu jer idem do pekare. Cesto pored stoji neko (ili par njih) koji gleda ovo chudo. Ali ne opusten kao sto bi gledao fontanu Di Trevi vec mnogo radoznalije, gotovo sa naucnim zarom.

 

Dakle ljudima nije jasno sta gledaju  :lol:

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...