Jump to content
IGNORED

Cincile


sherman

Recommended Posts

zlikovci mi poklonishe cincilu...udjose, ostavishe i odoshe, racunajuci na moje meko srcemnogo je smesan i sipmaticancincila1.jpgo njima znam samo da JK ima bundu od cincilada li ima jos koji pacijent sa slicnom mukom da udeli koji savet?

Link to comment
  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    28

  • Аврам Гојић

    17

  • korindjar

    12

  • ToniAdams

    9

zar je moguce da nema nijedna slatka devojcica na ovom forumu a da ima cincilu. pa da malo razmenjujemo iskustvaili ako neko ima zensku cincilu da opsluzi ovog mog malog harambashu, posto je malko agresivanali je car. voli da se kupa u vulkanskom pesku, da gricka suvo grozdje, trci kao sumanut, danju spava a luduje nocu. jednom recju voli sve sto vole mlade cincile

Edited by sherman
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

eto, prodje tacno tri meseca od kad su mi uvalili ovog jazavca, pa da vam saopstim utiskekao i svaki pocetak i ovaj je bio tezaku pocetku je bio agresivan, bezao je od mene i grizao mi prst, ali malo po malo se raskravio, i sad se vec moze reci da smo drugaripo ceo dan spava u svojoj kucici, budi se negde oko 6, tad ga obicno pustim iz kaveza da malo cunja po kuci. nocu je vrlo aktivan i lud, ali nazalost ja tad uglavnom kuntamjede hranu za glodare i pije vodu. a kupa se u vulkanskom pesku , i to je presmesno kako radi (jednom cu ga snimiti pa zakaciti da vidite). tako da zanimljivo je da se uopste ne kupa vodomi takomogao bi neko od vas da kupi zensku ciniclu pa da se malo....inace, zove se Dzun-Dzun

Link to comment
  • 5 months later...

pricam sa dugarom i on mi kaze da njegov kum ima zenku cincilu. kad ono, nije cincila nego neki Degu(covpa). tako da nista od seksa...inace, moja cincila je dobila novi dom, posto je staru drvenu kucicu skoro celu pojeo. nova kucica mu je narandzasta vodovodna cev. odusevljen je

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...